Bývanie

Jelenčekové …

Mám rada pekne prestretý stôl. Nestačí mi len dobré jedlo na tanieri, chcem si vychutnať spoločné stolovanie aj očami a mať pri tom dobrý pocit. Sme síce v domácnosti len dvaja, ja a MM, každú nedeľu ale u nás obeduje otec a občas aj brat s deťmi, no a samozrejme naše deti, keď sú doma na Slovensku. Mám rada, keď sa rodina zíde a pre všetkých sa vždy snažím vytvoriť príjemnú atmosféru. Obľúbila som si drevené prestieranie pod taniere, sú nielen pekné, ale aj praktické.  Od času, keď vyšlo z mojej dielne prvé, som ich vyrobila neúrekom. Motívy sa menili, najskôr to boli s hviezdami, potom s nápismi, najnovšie sú „jelenčekové“. Ak si chcete pozrieť tie skôr vyrábané, môžete ich vidieť v mojom obchodíku sa sashe TU . Všetky robím z pevnej preglejky o hrúbke 8 mm, morené sú ekomoridlom vhodným aj na detské hračky a do kuchyne, maľované akrylovými farbami. Na finálnu úpravu používam matný pamlak, takže ak sa pri stolovaní stane aj nejaká nehoda, prestieranie ľahko umyjete vlhkou hubkou. Rozmer každého je 40 x 30 cm a cena za kus je 7 eur. V prípade záujmu stačí napísať, vyrobím podľa želania …

Možno sa bude páčiť

2 komentáre

 • Odpovedať
  Helena Vajsová
  30. januára 2019 o 20:51

  Dobrý večer pani Jarka.Vaše stránky sledujem pravidelne a konečne si chcem aj niečo objednať.Poprosila by som 2 podložky 30 x 40 cm po 7,-eu Vzor som si dlho rozmýšľala a myslím že nápis Home ….atď. Helena Vajsová Udavské 51,okr.Humenné.067 31.neviem či dobierkou alebo vopred prevodom na účet.Mne je to v podstate jedno.Prispôsobim sa.Časovo to neponáhľa .Ako vám vyhovuje.Ďakujem.

  • Odpovedať
   JasminArt
   31. januára 2019 o 13:47

   Dobrý deň Helenka, ďakujem. Podložky Vám vyrobím v priebehu cca 7 – 10 dní. Len potrebujem niečo upresniť, píšem Vám mail. Jarka.

Napíšte Komentár