Drevené dekorácie Tvorenie

Bedničky …

Konečne hotové. Zákazku pre Slávku som dnes skompletovala. Bábiku v hnedom s malým bielym klobúčikom a medvedíkom som ušila už pred niekoľkými dňami, bedničky však boli trochu ťažší oriešok. Slávka ich chcela v odtieni tmavého dreva podľa foto, ktorú mi poslala, aby jej ladili s kúskami, ktorými má doma zariadené.
A tak som miešala, skúšala, prirovnávala – a dúfam, že som sa trafila, hoci podľa foto je dosť ťažko odhadnúť skutočnosť, pretože monitor niekedy farby skresľuje. Aj tieto bedničky sú v skutočnosti ešte tmavšie než na foto a biele nápisy na nich pekne vyniknú. Slávka nechcela žiadne hviezdy, pásy – nič, len čisté bedničky a biele nápisy.
Väčšia zatváracia bednička má rozmer 40 x 30 cm, výšku 24, jej cena je 29 eur. Menšia je v rozmere 30 x 20 cm, výška 14 cm, cena 23. Podnos so srdiečkovými úchytmi je veľký 40 x 30 cm, cena 25 eur. Koník má rozmer 14 x 14 cm, cena 8 eur. Ak máte záujem o takéto alebo podobné bedničky, na objednávku vám vyrobím, aj v iných prevedeniach, ktoré nájdete tu na mojom blogu…

Možno sa bude páčiť

2 komentáre

 • Odpovedať
  Slávka
  2. októbra 2015 o 19:50

  Dobrý večer Jarka,
  debničky sú prenádherné, odtieň ste ulahodila na výbornú a tie biele nápisy nádherne vyniknú. Som nadmieru spokojná, a už nám skrášľujú naše bývanie. Veľmi pekne vám ďakujem a teším sa niekedy nabudúce.

  • Odpovedať
   Jasmin
   2. októbra 2015 o 20:26

   Ďakujem, aj ja sa teším. Bedničky sa aj mne veľmi páčili, boli také iné než vždy robievam, väčšinou chce každý biele a šedé, ale tieto tmavé mali svoje čaro, ozaj boli pekné. A aj nápisy v bielom na ne dokonale sadli. Bedničky boli také iné, odlišné, ale veľmi pekné a zaujímavé. Nech Vám robia radosť. A navyše, Vy ste zákazníčka, ktorá vie oceniť moju námahu a snahu, radosť s Vami spolupracovať. Ďakujem, Jarka.

Napíšte Komentár