Drevené dekorácie Tvorenie

Pre chvíle oddychu …

A už nám znovu prší. Včera som stihla dať do poriadku záhony v zadnej záhrade, dnes som sa chystala na prednú, ale už z toho nič nebude. Znovu bude treba čakať, kým trochu preschne. Nevadí, v dielni je práce stále nad hlavu, prelúskavam sa vašimi objednávkami, takže dážď ma aspoň donúti venovať sa šitiu. Včera som urobila maxipodnos a kávovú policu s drevenou tabuľkou. Teraz v období grilovačiek a posedení na terasách určite využijete. Na obrovský podnos naskladáte všetko, čo potrebujete ponúknuť, ak vám príde návšteva, alebo všetko potrebné na grilpárty. Kávová polica zasa slúži na zavesenie šiestich šálok na kovové háčiky a na vrch police si môžete uložiť podšálky, dózu s kávou a lyžičkami, cukorničku. Súčasťou police je ak drevená tabuľka s nápisom a dvomi kovovými očkami na zavesenie.  Tieto výrobky majú už svojich majiteľov, ale na objednávku rada vyrobím aj vám …

Drevený maxipodnos v bielom prevedení, ale vyrobím aj v odtieni orech či mahagón – rozmer 70 x 40 cm, dve kovové úchytky, v rohoch kovové oplešenie. Cena 50 eur.

Kávová polica so šiestimi kovovými háčikmi na zavesenie šálok. Dĺžka police 75 cm, výška 15 cm, hĺbka 12cm. Tabuľka na zavesenie s nápisom a dvomi kovovými očkami, rozmer 30 x 10 cm. Cena za policu spolu s tabuľkou 63 eur.

Možno sa bude páčiť

Žiadne Komentáre

    Napíšte Komentár