Anjelky Tvorenie

Po dlhšej prestávke …

Konečne som znovu medzi mojimi bábikami a vami. Celý jeden dlhý mesiac som nepridala žiadny nový príspevok. Niežeby sa mi nechcelo, ale keďže aj ja som iba človek, choroba tentokrát neobišla ani mňa a zložila ma poriadne a na sto percent. A aby toho nebolo málo, v rovnakom čase aj manžel absolvoval druhú operáciu a bol prepustený do domácej liečby. Chvalabohu, všetko sa pomaly utriasa a dostáva do koľají a  ja som sa konečne s chuťou mohla pustiť do objednávok, ktoré museli pár týždňov čakať.
Medzi bábikami si dobíjam energiu a teším sa každej, ktorá z dielne vychádza. Tieto dve 85 cm vysoké veselé maxianjelky som šila na želanie pre Mirku – jedna je pre ňu a jedna pôjde ako darček pre kamarátku do nového bytu. Verím, že obidve potešia …

Možno sa bude páčiť

2 komentáre

 • Odpovedať
  Kaufen
  29. apríla 2023 o 8:57

  Hallo ich bin aus Deutschland ich würde gerne den fröhlichen Engel in rot kaufen, komme aber mit deiner Sprache nicht zurecht. Vielleicht gibt es eine Möglichkeit.
  Mit freundlichen Grüßen Claudia Ganzenmüller

  • Odpovedať
   JasminArt
   29. apríla 2023 o 11:34

   Hallo, danke für Ihr Interesse. Ich kann dir eine Puppe machen, Höhe 85 cm ist 45 Euro, oder Höhe 65 cm für 38 Euro. Das Porto für ein Paket nach Deutschland beträgt 18 Euro. Jarka.

Napíšte Komentár