Myšky

Myška – kvetinárka …

Vždy, keď šijem nejakú novú myšku, zdá sa mi najkrajšia zo všetkých doposiaľ ušitých. Asi je to tým, že tieto malé roztomilé potvorky ozaj milujem. Samozrejme nie v živej verzii – tie mi naháňajú neskutočný strach, ale tieto vyobliekané parádnice musia očariť každého.
Na túto ružovohnedú, ktorú si objednala Anežka som sa veľmi tešila. Dnes konečne nadišiel jej čas a ako myške pribúdali časti oblečenia, páčila sa mi viac a viac. Keďže každej myške dávam aj nejakú rekvizitu a nechcem sa opakovať, táto dostala hačkovaný košík. Vystužila som ho kartónom a futrom, aby pekne držal tvar a naplnila som ho ružovými ružičkami. A tak je tu myška kvetinárka, ktorá sa mi páči zo všetkých doterajších najviac. Samozrejme, dúfam že len dovtedy, kým nebudem vyrábať ďaľšiu …

Možno sa bude páčiť

6 komentárov

 • Odpovedať
  Lucka
  30. októbra 2017 o 10:42

  Uplne naaaaaaaaaaaaaaadherna, tato aj mna neskutocne ocarila 🙂 Vyzera ako ziva 🙂

  • Odpovedať
   Jasmin
   3. novembra 2017 o 13:29

   Ďakujem Lucka, vidíš aké sú to milé stvorenia, pokiaľ sa nehýbu 🙂 🙂 🙂

 • Odpovedať
  Magda
  30. októbra 2017 o 21:31

  úúúúúúúúžasná,krásná,boží.slovy nevyjádřitelný obdiv.

  • Odpovedať
   Jasmin
   3. novembra 2017 o 13:28

   Ďakujem Magduška, aj mám zo všetkých mojich postavičiek myšky najradšej. Hoci skutočných sa bojím, tieto šité sú tak nádherné a milé, že si ich človek musí obľúbiť. Už sa teším na ďaľšie. Prajem pekný deň, Jarka.

 • Odpovedať
  Alžbeta
  5. januára 2018 o 22:57

  Jedným slovom nádhera. Myšky sú nádherne vo Vašom prevedení.

  • Odpovedať
   Jasmin
   5. januára 2018 o 23:34

   Ďakujem. Myšky šijem najradšej zo všetkých mojich dekorácií. Sú to také milé, hravé stvorenia, ktorých sa síce v reále bojím, ale tieto moje som si zamilovala na prvý pohľad.

Napíšte Komentár