Myšky Tvorenie

Myška Valentínka …

Ako ľahko si môže človek zdvihnúť tlak. Stačí k tomu jedna myška, fotoaparát a vonku počasie práve také, aké máme. Že nerozumiete? No čo budem vysvetľovať, proste som chcela dnes urobiť pár záberov myšky, ktorú som včera v noci dokončila. Počasie pod psa, takže svetla v dome asi toľko, ako pri svätojánskej vatre nad ránom. Prešla som celý dom od samého vrchu až do spodu, každú jednu miestnosť, nacvakala snáď dvesto foto a ledva som z nich vybrala pár, ktoré sú ako tak uverejniteľné. Nuž čo, tak to dopadne, keď si polovičný fotoanalfabet zmyslí, že ide stoj čo stoj fotiť.
Niečo som ale vybrala a tak predstavujem myšku Valentínku. Musím sa priznať, že ja sviatok Valentína veľmi neuznávam – podľa mňa si máme lásku preukazovať celý rok a nie iba jeden deň, ale aby som vyšla v ústrety tým, ktorí sa ma pýtali, či budem niečo špeciálne robiť – vznikla Valentínka. Samozrejme v červených šatách a červených sandálkach, s dreveným vozíčkom a srdiečkom s nápisom „Z lásky“. Nápis môžem urobiť aj iný, podľa vášho želania. Myška je vysoká cca 45 cm a zatiaľ je ešte voľná – takže si o ňu môžete napísať …

Možno sa bude páčiť

2 komentáre

 • Odpovedať
  Alžbeta
  1. februára 2018 o 22:49

  Nemám slov. Všetky postavičky, či už zvieracie, anjelky, bábiky sú úžasné a vźdy ich obdivujem ako aj Tvoju trpezlivosť, zmysel pre krásu a šikulky rućićky 🙂 . Klobúk dolu a ešte raz veľký obdiv.
  Myška ma dostala asi najviac. Chcela by som ju pre dcéru, ktorá žije v UK. Neviem kedy príde na Slovensko. Takže ušitie mi nesúri a meniny má na konci júna.
  Zatiaľ mooooc ďakujem a ozvem sa.
  Alźbeta zo Žiliny.

  • Odpovedať
   Jasmin
   1. februára 2018 o 23:07

   Alžbetka vďaka. Myšky sú aj moje obľúbené, šijem ich najradšej zo všetkého, pripomínajú mi detstvo. Samozrejme, rada Ti vyrobím, len sa potom ozvi, ak by som pozabudla. Pekný večer, Jarka.

Napíšte Komentár