Drevené dekorácie Tvorenie

Domčekový vešiak …

Tak po nejakom čase z našej dielne znovu vyšiel vešiak zo série „Domčeky“. Hotový bol už pred pár dňami, čakala som však na doručenie kovových vintage háčikov, ktoré som objednávala z netu. Kým som ich nepotrebovala, mala som dojem, že ich majú u nás v meste v každom druhom hobby obchodíku. No a čuduj sa svete, keď na ne došlo, nezohnala som ani jeden. A tak som narýchlo objednávala a dokončenie muselo chvíľu počkať.
Vešiak do série „Domčeky“ je vyrobený zo smrekového dreva, maľovaný akrylovými farbami. Je vhodný na kľúče a iné drobnosti v predsieni, rôzne dekorácie v detskej izbe, alebo do kúpelne. Vešiak je tvorený štyrmi domčekmi, má poličku širokú 10 cm, 4 vintage kovové háčiky na zavesenie. Šírka je 40 cm, výška najvyššieho domčeka je 34 cm. Súčasťou sú 2 ks hmoždiny a 2 ks háčiky na pripevnenie na stenu. Môžem ho vyrobiť aj v iných farbách podľa vášho želania …

Možno sa bude páčiť

4 komentáre

 • Odpovedať
  Mantič
  20. februára 2022 o 13:27

  Dobrý deň
  Chcem sa opýtať či ešte robíte domčekové vešiaky na stenu nakoľko máte stránku vloženú na internet 2018. My sme si už u Vás dávnejšie objednávali a potrebovali by sme aj teraz – vtedy ste sa prispôsobili farbou a počtom vešiačikov – neviem, či to tak stále funguje.
  Veľmi pekne Ďakujem a prajem pekný deň.

  • Odpovedať
   JasminArt
   20. februára 2022 o 13:42

   Dobrý deň prajem, ďakujem za záujem. Ano, vešiaky stále vyrábam, napíšte mi prosím správu, dohodneme podrobnosti. Ďakujem, Jarka.

 • Odpovedať
  Mantič
  23. februára 2022 o 19:10

  Dobrý večer
  Potreboval by som 8-háčikový vešiak tj. 80cm -široký. Domčeky farby najlepšie predtým sme mali jemno zelená, tmavo hnedá bledulinko ružová a mohla by sa pridať špinavo žltá a len jeden hnedočervený. Skombinovať farby by som nechal na Vás. Potrebovali by sme tam aj tú poličku. Ak môžem poprosiť aj cenu za tovar.
  Veľmi pekne Ďakujem a prajem pekný večer. Peter

  • Odpovedať
   JasminArt
   24. februára 2022 o 8:38

   Dobrý deň prajem, písala som vám na mail.

Napíšte Komentár