Anjelky Drevené dekorácie Tvorenie

Peknú nedeľu …

Peknú nedeľu všetkým… Vonku máme nádherne, sneh síce včera zmizol, ale slniečko nám dnes vylepšilo náladu. Poobede bude určite vhodný čas na zimnú trochu mrazivú prechádzku. Doobedie je pre mňa pracovné, ako každú nedeľu v ostatnom čase. Hoci som po sviatkoch očakávala mierny útlm, opak je pravdou. S objednávkami akoby sa vrece roztrhlo a tak pracujem skoro nonstop. Pre tie, ktoré máte v pláne u mňa objednávať, poprosím nenechávajte si to na poslednú chvíľu, už teraz mám obsadený celý február a ťažko sa mi vsúva medzi to niečo súrne. Ďakujem pekne za pochopenie aj za vašu priazeň…
Anjelky –  v bordovom so šitým srdiečkom a zelenobéžová tiež so srdiečkom, vysoké 65 cm, 28 eur každá.
Sada troch drevených domčekov výšky od 15 do 20 cm, cena za sadu 21 eur, sada štyroch drevených domčekov, výšky od 15 do 22 cm, cena 25 eur.
Sada dvoch zelených domčekov, maxidomček s maľovaným venčekom, základňa 15 x 10 cm, výška 25 cm, menší zelený domček so strieškou, základňa 8 x 5 cm, výška 15 cm. Cena za sadu dvoch domčekov 31 eur.
Drevená popisovacia domčeková tabuľa, rozmer 80 x 20 cm, vzadu háčiky pre upevnenie na stenu, naspodu plocha na odkladanie kriedy. Hmoždiny, skrutky a krieda sú súčasťou balenia. Cena 33 eur.

Možno sa bude páčiť

Žiadne Komentáre

    Napíšte Komentár