Jasmin Art


Patinovaný podnos a debničky

Pevný drevený podnos a debničky, patinované šedou patinou, nápisy na nich robené technikou decoupage, na podnose biela hviezda. Lakované pamlakom.

Komentáre ( 16 )

16 odpovedí na “Patinovaný podnos a debničky”

 1. ciernovlaska píše:

  Krasne podnosy,užasne!!!

 2. Marta píše:

  Nádherné, veľmi sa mi páči tá sivá patina. Ak môžeš poraď ako to robíš. Používaš bielu farbu ako základ?
  Marta

  • Jasmin píše:

   Marti, ako základ používam veľmi svetlú šedú farbu, keď zaschne, rozotriem čiernu patinu- opatrne, aby to nebolo veľmi tmavé, poriadne porozotierať a nakoniec bielou patinou po vrchu kde tu šmrncnem, potom priservítkujem nápisy. Dúfam, že som poradila:)

 3. Mimi píše:

  Nadherne, ani nemusim ist do Nice:-).Mozem si jeden u Teba objednat ?

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Mimi, vítam Ťa na mojom blogu. Podnos Ti rada vyrobím, ak to nesúri a môže to byť po Vianociach v januári. Do Vianoc mám totiž veľké množstvo objednávok na bábiky,takže viacerým som objednávky na podnosy už nevzala, len zaevidovala na január. Teraz som robila poslednú súpravu podnos a debničky, ale trochu inú – pre zákazníčku, ktorá si to objednala už pred mesiacom. Ak Ti stačí aj na január, napíš mi na imlingovci@hotmail.com. Ahoj, Jarka.

 4. zsuzsu píše:

  Krásne veci 🙂 na Artmama som objavila niektoré práce a odvtedy sem chodím na inšpiráciu. Zaujímali by ma tie servítky s nápismi – alebo papierové sáčiky – kde sa dajú zohnať?

  • Jasmin píše:

   Zuzka, ďakujem za návštevu, rada Vás vždy privítam. Nápisy si vyrábam sama, na tlačiarni si ich vytlačím na servítku a potom klasická decoupage. Postup som opísala v tomto mojom príspevku http://jasminart.eu/blog/pisem-pises-piseme/ . A v komentároch ku nemu som dala linky na množstvo stránok, z ktorých nápisy čerpám. Tak príjemné tvorenie prajem :).

 5. Vendy Handmade píše:

  Neskutočná krása to všetko, klobúk dole 🙂

 6. IvanaNasticka píše:

  Krasa podla vas som spravila par veci su uzasne dakujem za inspiraciu

  • Jasmin píše:

   Ivanka, aj ja ďakujem za návštevu na mojej stránke. Vždy ma poteší, ak niekoho inšpirujem. Viem, aká je to radosť, keď si vyrobím čosi svojimi vlastnými rukami. Verím, že na mojej stránke nájdete aj nejaké to čítanie na voľný čas, niečo do kuchyne a taktiež inšpirácie na spríjemnenie Vášho domova. Jarka.

 7. Ivana píše:

  Znova vám píšem a fandim stále nove inspiracie

  • Jasmin píše:

   Ivanka ďakujem, ak som inšpirovala, teším sa 🙂 . V poslednom čase som začala znovu robiť aj nejaké drevené veci, hlavne domčeky vo viacerých podobách a tiež bedničky. Niekedy sa žiada pomedzi šitie trochu zmeny :). Verím, že sa Vá budú páčiť aj moje nové drevené výrobky . Jarka.

 8. Lucia píše:

  Tak toto je skutočne profi prácička 🙂 . Držím silno palce, nech sa darí aj naďalej.

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Lucka. Momentálne viac šijem než „drevárim“. Drevo je len na vyplnenie voľných miest medzi šitím, ak vôbec niekedy nejaké sú. Ale na doplnky do svojho bývania si vždy nájdem čas. Rada vymýšľam nové veci a keď ma už múza kopne, tak to musí byť hneď a okamžite hotové 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017