Jasmin Art


Isabell

Bábika vo fialovo-ružovej kombinácii, suknička zo štyroch volánov, kabátik s kapucňou z tmavofialového menžestru, klobúčik tiež menžestrový s kvietkom z organzy. Má tmavé kučeravé vlásky, mašľou zviazané do copu. Je ušitá z bavlnených látok, vyplnená polyesterovým rúnom, vlásky syntetika. Je vysoká 55 cm, stojí sama.

Komentáre ( 6 )

6 odpovedí na “Isabell”

 1. helga 2 píše:

  Je náááádherná. Asi by som sa už nemala ani diviť,veď všetky tvoje „dievčatá“ sú krásne.A je tiež ako všetky vyparádená. A javí sa ako fialová ale asi je to béžovo hneda,že?

  • Jasmin píše:

   Helka, je ozaj fialová, taký zvláštny odtieň aj svetlá aj tmavá, ale veľmi pekná. Fotky trochu skresľujú, dnes bolo zamračené a aj môj starý foťák už asi budem musieť vymeniť za nový… Ale v skutočnosti je krajšia ako na foto, musím si ju vyobzerať, kým pôjde preč 🙂 🙂 🙂

 2. Marcela píše:

  Dobrý deň,som v nemom úžase,nad tou krásou…panenky sú úžasné!!!máte zlaté ruky…moja dcérka ani nežmurkla,keď som jej ukázala Vaše panenky…chcela by všetky…:-) chcem sa spýtať,je možné niekde zohnať strih na tie veľké panenky?základy šitia zvládam,tak by som to rada skúsila(bude mať 5 narodeniny…bolo by to super prekvapko-…)aj keď by nebola ani zďaleka ako tie Vaše…vďaka Marcela

  • Jasmin píše:

   Marcelka, strihy na nete určite nájdete, je ich spústa, aj na ruských blogoch aj na iných zahraničných. Ja som si základ zobrala z ruských blogov a poupravovala som si už potom počas šitia tak, aby mi vyhovovali. Zmenila som si nohy, pretože tie pôvodné sa mi nepáčili, zoštíhlila som si telo. Ale to už ako Vám vyhovuje. Skúste a uvidíte, ako sa Vám podarí. Prajem veľa zdaru pri tvorení, nech má dcérka radosť:). Jarka.

 3. Andrea Bozinovska píše:

  Dobrý deň,
  máte nádherný blog a ešte krajšie hand made kúsky. Tie bábiky sú naozaj neskutočné. Neskutočne krásne :). Wau… Rada by som sa do niečoho podobného pustila. Do bábik ani nie, to mi príde zložité (možno neskôr), skôr len do šitia bytových doplnkov. Môžem sa spýtať, na akom stroji šijete? Mám starší, ktorý mi vždy pri začatí stehu, pokrčí látku (ten začiatok myslím), preto by som si rada kúpila nejaký lepší stroj. Uvažujem aj nad tým, aby mal nejaké pokročilejšie funkcie napr. vyšívanie, lebo čo keď ma to chytí… :). Aký mi odporúčate?

  Za odpoveď ďakujem,
  Andrea

  • Jasmin píše:

   Dobrý deň Andrejka, ďakujem za návštevu môjho blogu. Neviem, či Vám budem vedieť nejako odborne poradiť, ja som totiž tiež len krajčír samouk, teraz mám stroj Toyota s 34 šijacími programami, ale priznám sa, využívam tak štyri – päť, zvyšné vôbec. Ja nevyšívam, ani ma to nejak neláka. Predtým som mala Veritas, s tým som bola tiež spokojná. Ak ste doteraz ešte nešila a nemáte veľa skúseností so šitím, skôr by som uvažovala o kúpe nie veľmi drahého stroja, investovať do drahšieho neskôr, keď sa rozhodnete, čo vlastne od stroja očakávate a čo všetko by ste na ňom chcela robiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017