Jasmin Art


Drevený podnos „Provence“

Drevený podnos „Provence“ ako stvorený na kávu pre dvoch na terase. Je natretý bielou patinou, ozdobený technikou decoupage a zalakovaný pamlakom. Podnos môžem vyrobiť v troch rôznych veľkostiach podľa želania.

Komentáre ( 4 )

4 odpovede na “Drevený podnos „Provence“”

 1. valeria píše:

  Dobry co by stal takyto podnos? A kedy by bol ak by som si objednala?

  • Jasmin píše:

   Dobrý večer Valéria, podnos má rozmer 20 x 30 cm, jeho cena je 19 eur a mohla by som Vám ho urobiť na termín cca 20. novembra, dovtedy mám už všetko obsadené objednávkami. Ak máte záujem, prosím napíšte mi na môj mail imlingovci@hotmail.com , alebo cez kontaktný formulár tu na stránke. Ďakujem, Jarka.

 2. Zuzana píše:

  Dobry den , mozem sa opytat v akych troch velkostiach robite podnos a za ake ceny? dakujem

  • Jasmin píše:

   Dobrý deň prajem, ďakujem za záujem, aj návštevu môjho blogu. Podnosy robím v súčasnosti v dvoch veľkostiach 40 x 30 cm, alebo 30 x 20 cm. Väčší v cene 25 eur, menší 21 eur. Nerobím ale už konkrétne v tomto prevedení, ako je na obrázku. Tie, ktoré sú momentálne v ponuke, si môžete pozrieť v mojom obchodíku na sashe TU: https://www.sashe.sk/Jasmin/moje/drevene-dekoracie , alebo aj tu na mojom blogu nájdete viacero podnosov, len si do hľadania zadajte slovo podnos – s hviezdami, nápismi. Keď si popozeráte a vyberiete niečo, napíšte mi, rada Vám vyrobím. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017