Jasmin Art


Anjelka – ihelníček so srdiečkom

Anjelka ako ihelníček alebo stojan na šperky na drevenom podstavci. Je ušitá z bavlnenej látky s potlačou ružičiek, sukničku má bordovo pruhovanú s tylovou spodničkou. Vyplnená je polyesterovým rúnom, vlásky má z priadze. Srdiečko je ušité taktiež z bavlnených látok, ktoré sú farebne zladené s ihelníčkom, vyplnené je polyesterovým rúnom. Podstavec je drevený, natretý bielou ekofarbou a zalakovaný pamlakom. Rozmery srdiečka sú 22 cm x 15 cm, celková výška ihelníčka spolu s podstavcom je 50 cm.

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Anjelka – ihelníček so srdiečkom”

  1. nada bašnáková lihanová píše:

    pekný večer prajem..našla som náhodou vašu stránku,no smekám od úžasu..niečo nádherné očarujúce a krásne..hrejivý pocit na duši…je evdentne vidieť na vašich krásnych výrobkoch,že sú vyrobené z láskou a od srdiečka…prajem vela energie a nápadov do dalšieho tvorenia…velmi rada si otváram vašu stránku ked mám pochmúrny deň…je to potešenie a pohladenie na duši…prajem pekný večer..

    • Jasmin píše:

      Ďakujem krásne za povzbudivé slová, teším sa, že ste našla na mojej stránke inšpiráciu a trochu relaxu a oddychu, verím, že sa tu budeme stretávať často 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017