Jasmin Art


Znovu škriatkovanie …
27 júla 2016 o 21:37

Kto z nás by si nepamätal z detstva nejakú rozprávku, v ktorej okrem iných rozprávkových bytostí svoju úlohu zohrával aj škriatok. Mne ako prvá zišla na um „Zlatá priadka“ so škriatkom Martinkom Klingáčom. Mali sme doma LP platňu s touto rozprávkou a snáď tisíckrát som si ju vypočula ako dieťa nielen ja, ale o dvadsať rokov neskôr aj moja dcéra.

Ako som už písala v starších príspevkoch, tieto magické a milé postavičky šijem veľmi rada. Nielenže sa znovu prenesiem do detstva, ale jeden jediný pohľad na milé tváričky týchto liliputích pánkov mi hneď spraví náladu, dodá energiu a zmaže všetky chmáry, s ktorými sa pasujem. Sú to proste také milé pozitívne dobíjače energie.

Tohoto škriatka si želala Ivka a veľmi sa mu tešila. Tak už len dúfam, že aj na ňu bude tak pozitívne vplývať a bude jej vylepšovať náladu vždy, keď to bude potrebovať. Škriatok je vysoký 70 cm, jeho cena je 39 eur a ak sa aj vy chcete tešiť z takejto milej tváričky, rada vám ušijem – aj v inej farebnej kombinácii podľa želania …

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017