Jasmin Art


Znovu moje starinky …
23 septembra 2013 o 22:05

Dnes som mala tvorenie z trochu iného rožku. Na pár hodín som odložila šijací stroj a porozkladala som si farby, patinu, lepidlo na decoupage, nápisy na servítkach a ďalšie drobnosti potrebné na výrobu mojich “ nových stariniek „. 

Zákazníčky si objednali maxi podnos v sivej patine s hviezdou uprostred a drevené debničky tiež patinované. Celkom vhod mi padla taká malá zmena a trochu oddychu od šitia. Poobede som už znovu sedela za šijacím strojom a šila hnedé anjelky pre Janku …

Komentáre ( 8 )

8 odpovedí na “Znovu moje starinky …”

 1. Lenka píše:

  Nádherná práca!!!

 2. Zuzana píše:

  neskutočná krása!

 3. Renata píše:

  Krásná práce, vyrábím si na mou chaloupku podobné věci, chtěla bych se zeptat, kde se dají objednat ubrousky na nápisy? nebo je děláte jinou technikou?
  Mám doma několik bedýnek, které bych chtěla takhle popsat….. Tak jestli by Vám nevadilo mi poslat odkaz, kde objednat….. děkuji mnohokrát
  RenatickaS@seznam.cz

 4. Renáta píše:

  Dobrý deň, máte nesmierne krásne vecičky a šikovné ruky 🙂 Vedela by som si objednať takúto súpravu drevených debničiek v sivej patine ?
  Ďakujem
  csobadiova.r@gmail.com

  • Jasmin píše:

   Dobrý večer Renatka, ano, viem Vám takéto bedničky vyrobiť, ale už to bude iba na termín cca 22. novembra. Bohužiaľ dovtedy už mám všetko obsadené objednávkami. Ak Vám vyhovuje aj takýto termín, napíšte mi cez kontakt, alebo priamo na môj mail imlingovci@hotmail.com a dohodneme podrobnosti. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017