Jasmin Art


Znovu jedna stará dobrá „sweethomka“ …
10 apríla 2013 o 10:37

Túto anjelku som prvý krát šila pred viac než rokom, bola to taká rýchlovečka za doobedie. Boli sme s manželom pozvaní na jednu „guľášpárty“ ku známym a zároveň to bola aj taká malá oslava pri príležitosti  ich nasťahovania sa do rodinného domčeka. Chcela som im podarovať niečo originálne “ niezobchodu“, niečo čo by im spríjemnilo nové bývanie a tak vznikla anjelka so srdiečkom „Sweet Home“ – aby im do nového priniesla šťastie a pohodu.

Vtedy som ešte netušila, že to bude jedna z najobjednávanejších verzií – od toho času som „sweethomiek“ ušila množstvo a verím, že priniesli šťastie a pohodu do každého domova, v ktorom sa skončila ich cesta… a verím, že sa poteší aj Janka, ktorej ide táto dnešná …

Komentáre ( 6 )

6 odpovedí na “Znovu jedna stará dobrá „sweethomka“ …”

  1. Ivka2102 píše:

    Krásna ako vždy!

  2. helga 2 píše:

    Už som ju tu hľadala, ale nebola tu ešte.Mrkla som na artku. Bola som asi rýchlejšia ako ty.Že? Je nádherná.Precízne vypracovanie, / a to viem aká je to fuška/ krásne zladenie farieb.Cez víkend mi môj vnuk Jakub pomohol urobiť môj blog.http://helga2.blogspot.sk/ Keď budeš mať čas ,pozri sa.A ešte by som sa chcela spýtať ako robíš krídla.Ja ušijem,vypchávam náplňou a potom ešte prešívam.Ty to robíš inak. Prezradíš?

  3. Daniela píše:

    Krasna praca 🙂 vyzera chutne ako cokoladka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017