Jasmin Art


Zimná idylka …
9 januára 2016 o 23:41

Tak ako každý jeden rok , aj tento som začala s predsavzatím, že organizáciu mojej práce prekopem od základov a tento rok už bude moje šitie fungovať úplne inak, samozrejme lepšie, aby mi ostal čas aj na iné aktivity. No ale prešiel len prvý týždeň, harmonogramy nefungujú a ja som opäť tam, kde som bola pred sviatkami – šijem s vetrom opreteky. Možno je to momentálne aj dobre, pretože každoročne po „Troch kráľoch“ ma zvykla zachvátiť povianočná depka a takto na ňu aspoň nemám čas.

Vo štvrtok som odosielala prvé povianočné balíky a momentálne pracujem na ôsmich kráskach pre Danku. Pôvodne som mala v úmysle prvý týždeň si ušiť niečo pre seba len tak pre radosť, ale vaše želania majú vždy prednosť, takže moje radostníčkové sa odsúvajú na neskoršie.

Dnes som sedela v dielni od skorého rána a poobede som už toho mala dosť nielen ja, ale hlavne moja chrbtica. A keďže vonku to vypadalo s novým snehovým popraškom krásne, trochu som si rozhýbala kostru v záhrade na čerstvom vzduchu. Odpremiérovala som nový fotoaparát, ktorý som dostala od manžela ako vianočný darček a urobila zopár snehových záberov záhrady. Veď podľa počasia súdiac nám tá biela pokrývka asi veľmi dlho nevydrží …

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017