Jasmin Art


Záverečná …
16 decembra 2013 o 00:33

Ani tomu nemôžem uveriť… Koniec šitia v tomto roku, teda aspoň toho „povinného“ – pre seba sa ešte chystám niečo „spichnúť“. Dokončila som aj posledné objednávky, zabalila posledných deväť tohtoročných balíkov a vydýchla si. 

U Vás doma už iste rozvoniavajú medovníčky, linecké, oriešky a rôzne iné dobroty a určite už máte všetko nazdobené. U nás sa ešte zatiaľ Vianoce nekonajú, ale od zajtra sa púšťam do toho. Umyť okná, upratať a na konci týždňa všetko vyzdobiť a napiecť. V nedeľu večer priletia deti, tak dúfam, že do ich príchodu všetko stíhame. Manžel dnes rozvešal vonku po stromkoch svetlá a ja budem pokračovať  s výzdobou vo vnútri.

 

Dnes sa Vám všetkým chcem poďakovať za Vašu priazeň a záujem a zároveň sa chcem ospravedlniť tým z Vás, ktorým som musela zákazky do vianočného termínu odmietnuť a presunúť ich na január. Ozaj ma to mrzí, ale bohužiaľ šijem sama, nemám žiadne pomocné sily a tak som stíhala toľko, koľko som stíhala. Aj tak to bolo v posledných týždňoch priam šialené a keď som si dnes zrátala, koľko som toho ušila za posledných šesť predvianočných týždňov, tak sa mi zdá, že je to až nemožné.

Posledné anjelky a bábiky som Vám dnes večer nafotila v mojej dielni už iba pri umelom osvetlení, takže fotky nie sú nič moc. Všetky sú už pripravené na zajtrajšiu cestu k svojim majiteľkám a všetky sa tešia, že budú pod vianočným stromčekom rozdávať radosť …

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Záverečná …”

 1. Eva A+K píše:

  .Jarka krasne ,vidim kusok vasho pracovného kutika tak potichu trosku zavidim.Este ani ja som nezacola s pecenim ani s ozdobou to vsetko si nechavam na tento tyzden .TAK prijemne a pozehnane sviatky.

  • Jasmin píše:

   Evka, myslím, že všetko stihneme :), teším sa veľmi na sviatky, po dlhom čase prídu domov deti aspoň na dva týždne, takže dom konečne trochu ožije a bude veselší. Niečo napečiem sama a niečo spolu s dcérou a synom, keď už budú doma.
   Ináč balík mi došiel, musím sa veľmi poďakovať, robíte krásne výrobky, je vidieť, že Vás to baví. Anjeliky budú zdobiť náš vianočný stromček a do šálky si chcem kúpiť nejaký pekný kvietok. Samozrejme sa Vám revanšujem, len neviem, či stihnem niečo spichnúť ešte do Vianoc, ak nie, tak určite hneď po sviatkoch. Tak si teda užite krásne a požehnané Vianoce spolu s celou rodinkou, v pohode a radosti. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017