Jasmin Art


Vianočné poďakovanie …
25 decembra 2015 o 13:51

Tak už konečne ustal ten predvianočný zhon a stres. Dnes prvý deň kľudu, oddychu a relaxu a pre mňa aj čas na malé ohliadnutie sa za rokom, ktorý nám pomaličky speje ku koncu. Ubehol neskutočne rýchlo a udialo sa v ňom veľa vecí, aj dobrých a aj tých menej príjemných. Ale to je život, nie vždy je len o čerešničkách na torte…

A keďže dnes je čas ako stvorený na takéto malé zamyslenia, dovoľte mi, moje milé zákazníčky a priaznivci mojich bábik, aby som vám poďakovala za priazeň, ktorú ste mne a mojim bábikám počas celého roka venovali. Ak mám bilancovať, bol to rok náročný a chvíľami až hektický, ale bol zmysluplný, pretože bol naplnený prácou, ktorú milujem a teším ňou aj vás ostatných. Ďakujem teda všetkým, ktorí si moje bábiky objednali, aj tým, ktorí  chodia na môj blog relaxovať. Tým, ktorí ma svojou vďakou potešili, aj tým, ktorí ma nejakým spôsobom zarmútili, pretože všetko dobré aj zlé nás v živote posúva ďalej.

Vďaka všetkým a verím, že vašu priazeň si ja aj moje bábiky zachováme aj v ďaľšom roku. Prežite vianočné sviatky v pokoji, láske a pohode, spolu so svojimi rodinami. Teším sa na vás v roku 2016 …

Komentáre ( 7 )

7 odpovedí na “Vianočné poďakovanie …”

 1. Alica píše:

  Milá Jasmin, želám Tebe aj Tvojej rodine samé šťastné chvíle v novom roku.
  Patrím k Tvojim obdivovateľkám, ktoré často chodia na Tvoju stránku. Vedela som, že mlčíš preto, že máš veľa zákazok. Prajem Ti, aby ich bolo veľa po CELÝ ROK.
  Jasminka, prosím Ťa o radu: Kúpila som sadu 3 drevených tácok s tým, že ich natriem, dekupážujem a nalakujem /máš také na niektorom obrázku/a venujem neveste. Ako sa však ten čas že mám začal blížiť myslím, že veci nezvládnem. Kúpila som Acrylic Paint light grey 59 ml/myslím, že budem potrebovať viac, poraď koľko/, servítky /to som už niekedy robila/ a ešte neviem aký lak a koľko. Myslíš, že po toľkých jednoduchých otázkach to zvládnem?
  Ďakujem Ti za trpezlivosť so mnou a čakám, čo povieš. Pozdravuje Jana

  • Jasmin píše:

   Ahoj Janka, konečne ustal ten zmätok a ruch a ja už mám aj chvíľku na blog. Ak si si kúpila drevené podnosy, netreba sa toho báť, určite to zvládneš. Ja používam ako podklad obyčajný biely balakryl, tú farbu čo si písala nepoznám, nepracovala som s ňou, ale určite to bude tiež nejaká akrylová. Servítky lepím lepidlom na dekupáž, zvyknem ho objednávať v Tvorivom svete, len dávaj pozor, aby sa Ti servítky nepokrčili a nepotrhali. Chce to len trpezlivosť. Nakoniec lakujem výrobky pamlakom – lakom riediteľným vodou. Len sa do toho smelo pusti a uvidíš, že výsledok bude super. Najväčšia radosť je vždy z toho, čo si vytvoríš vlastnými rukami. Tiež Ti prajem v ďaľšom roku veľa zdravia, šťastia, nech sa Ti darí a samozrejme, nech sa vždy rada vraciaš na môj blog – či už pre inšpirácie, alebo len pre relax a oddych. Jarka.

   • Alica píše:

    Jasmin, ďakujem, teda zoženiem ešte „farbivá“ a pustím sa do toho. Dám vedieť ako sa podarilo. Prajem krásne dni a veľa rodinnej pohody. jJana

 2. Alžbeta Košová píše:

  Milá Jarka,
  v mene mojom aj našej malej rodinky Vás pozdravujem aj Vám prajeme veľa rodinnej pohody, zdravia a zaslúženého pokoja a oddychu. Ďakujem nekonečne ešte raz za ušitie bábiky pre moju vnučku, bol to jej najkrajší a najvzácnejší darček pod stromčekom. Bábike hneď dala meno Eliška a je to jej momentálne najlepšia kamarátka.Všade s ňou chodí, dokonca cestovala s nami vlakom na prázdniny do BA. Veľmi sa teším aj zato ,že vďaka Vám som jej mohla splniť sen a prianie, lebo najkrajší dar je pre mňa ten ak vidím, že obdarovaný sa úprimne teší a pri rozbalení darčeka tie veľké oči a radostné híkanie dieťaťa nič krajšie nenahradí. Jarka prajem Vám ešte do konca roka dni pokoja a zaslúženého oddychu, prežite Nový rok v zdraví a radosti zo svojou rodinkou a teším sa na stretnutíe s Vami na Vašom blogu Novom roku. Spozdravom Betka.

  • Jasmin píše:

   Dobrý deň prajem Betka, aj ja mám radosť, že sa vnučka bábike potešila. To je zmysel mojej práce a s o to väčšou chuťou potom tvorím ďalšie. Ako mojej stálej zákazníčke Vám tiež ďakujem za priazeň, ktorú mi už viac rokov preukazujete a prajem Vám aj celej rodinke v Novom roku všetko len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody a samozrejme, nech sa Vám stále páčia moje bábiky :). Teším sa v roku 2016. Jarka.

 3. Helena píše:

  Milá Jarka.Tvoje bábiky sú prekrásne a ja netrpezlivo klikám na tvoj blog čo nové tam pribudlo.Teraz sa dlhšiu dobu nič „nedialo“ ,čo mi bolo jasné,že pracuješ takmer bez oddychu.Prajem ti v novom roku veľa zdravička,lásky rodinnej pohody a veľa spokojných zákazníkov.Nech sa ti darí a nech ti to prináša radosť ,ktorú súčasne posúvaš ďalej.Neviem,či si vybavuješ kto ti píše ale niekoľkokrát sme si vymenili maily,keď som ja začínala šiť svoje bábiky.Poradila si mi ,za čo som ti vďačná.Hovori sa,že keď dvaja robia to iste,nikdy to nie je to iste.To platí aj o nás aj keď ja sa s tebou neporovnávam.Tvoje bábiky sú excelentné.Helena – Helga2

  • Jasmin píše:

   Ahoj Helka, ďakujem a ospravedlňujem sa, ozaj som v poslednom čase nič nepridávala, pretože predvianočné šitie tento rok bol zasa jeden šialený kolotoč – ako napokon každý rok. Už som netrpezlivo čakala, kedy skončí a tešila som sa na sviatky. Konečne som si mohla sadnúť aj ku knihe a dožičiť si trochu relaxu. Od 4. januára by som chcela začať znovu pracovať, už mám nejaké objednávky, ktoré som nestihla v starom roku a plánujem aj kadečo iné, takže sa znovu s chuťou pustím do šitia. Aj Tebe Helka prajem v nastávajúcom roku všetko dobré, veľa zdravíčka, šťastia, pohody a hlavne veľa tvorivých nápadov a radosť zo zmysluplnej práce … Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017