Jasmin Art


V červenom klobúčiku …
16 januára 2014 o 01:04

Dnes bol krásny upršaný deň. Kvapky už od rána bubnovali v odkvapoch, manžel nemusel pred odchodom do práce oškrabávať primrznuté okno – dokonca mu ho dážď trochu aj poumýval – a ja som si mohla zo zoznamu prác na dnešný deň vyškrtnúť polievanie tují v črepoch pred domom. 

Dokonca aj naša Daida, ktorá sa inak už o štvrtej ráno hlasným štekaním dožaduje výbehu do zahrady ( na manželovu veľkú radosť – on ju totiž chodí cez dve poschodia domu púšťať von ) si dnes pospala do desiatej. Akosi sa jej vonku nechcelo, veď sa aj hovorí “ počasie, že by si ani psa nevyhnal“.

Tak som si hneď zrána urobila šálku ovsených vločiek s mliekom, brusnicami a kokosovým olejom ( milujem ho ) a pustila som sa do šitia. Dokončila som červenú anjelku pre Mariku a taktiež aj fialovú pre Gabiku. Poobede už obidve cestovali k svojim majiteľkám …

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “V červenom klobúčiku …”

  1. Flor píše:

    Cada vez que veo a esta muñeca tilda me anima hacerlas . Es mi hobby favorita. Gracias porque me ayuda a olvidarme mis dolencias de fibromialgia.Gracia de todo corazón.

    • Jasmin píše:

      Hola Flor, me alegro de que mis muñecas te agradan y que encuentres inspiración en mi blog. Te deseo todo lo mejor y en especial mucha salud, para que puedas hacer lo que te gusta y te hace feliz. Te mando mucha energía positiva. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017