Jasmin Art


Upršaný deň …
27 apríla 2016 o 13:01

Prší … Už od rána bubnujú kvapky dažďa na okná. Možno pre niekoho dôvod na zlosť, spŕšku nepríjemných slov. Ja sa nehnevám. Hoci som plánovala dnes sadiť v záhrade kvety, ktoré som si kúpila predvčerom, rada túto činnosť odložím. Len nech prší, aspoň dva dni. Záhrada je smädná a okamžite pije každú jednu kvapku. Nedá mi to, vezmem foťák a vybehnem do dažďa urobiť pár záberov. Teším sa, ako sa spamätajú nielen rastlinky, ale aj trávnik. V kresle na terase sa uložila Dori a očividne si tiež užíva tento daždivý deň. Narýchlo pár cvakov v daždi a utekám dovnútra. V takomto počasí sa bude dobre aj šiť, aspoň dokončím všetky rozšité bábiky. V kuchyni mi už rozvoniava šálka mojej obľúbenej čakankovej kávy, pustím si krásnu muzičku  a hurá s chuťou do šitia. Aj vám prajem príjemný deň, vychutnajte si ho a hlavne sa tešte zo všetkého a všetkých, čo máte okolo seba.

Apropo – ak by ste k tej kávičke chceli aj niečo sladké, ale strážite si líniu – vrele odporúčam gaštanovo cícerové nepečené guľky podľa receptu z blogu mojej Lucky. Robila som ich už niekoľkokrát, sú odskúšané a chutili každému. Vyskúšajte, iste neoľutujete ani vy …

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Upršaný deň …”

 1. janka píše:

  JASMIN, MAS KRASNU ZAHRADU! Teraz je všetko také šťavnaté, farebné, mladé a svieže. Na jednej fotke vidno v pozadí nejaké drevené stľpiky a z nich vytŕča niečo biele. Čo je to?
  Aj ja milujem záhradu, napĺňa ma v nej pracovať a užívať si. Rada by som sa Ti pochválila aj ja, škoda, že sem nemôžem pripnúť pár obrázkov….
  Krásnu jar Ti praje Janka

  • Jasmin píše:

   Janka ďakujem, záhradu mám aj ja veľmi rada. Keď ma niečo rozladí, chytí ma melanchólia, stačí mi vyjsť do záhrady, poprechádzať sa, prihovorím sa rastlinkám a hneď je mi veselšie. A zvlášť hneď zrána, keď je záhrada svieža – to absolutne milujem. Nie náhodou sa hovorí, že zanietení záhradkári nepoznajú depresie 🙂 . K tým dreveným stĺpom v pozadí, sú to plotové stĺpiky na konci záhrady a na nich sú svetlá. Janka, prajem Ti veľa radosti v záhradke, nech Ti práca v nej prináša radosť. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017