Jasmin Art


To som celá ja …
21 augusta 2017 o 10:29

S fotoaparátom nie som veľký kamarát, ale keď už sa k foteniu donútim, neviem kedy stačí. Presne toto sa stalo aj v sobotu, keď som sa rozhodla, že urobím zopár foto augustovej záhrady. Len som tak chodila a cvakala, ale keď som potom sadla k počítaču, fotiek bolo viac než dosť. Je zaujímavé sledovať, ako sa záhrada od jari do zimy mení. Niektoré trvalky dokvitnú, iné začnú, záhrada je v neustálej zmene. Sobota bola ešte krásna – slnečná a teplá, počasie nám doprialo vychutnať si rodinné posedenie. Prvé kvapky začali padať pred jedenástou večer, keď sme sa rozchádzali a to už nám nevadilo. Aspoň sa v nedeľu ráno, pri daždi klopkajúcom na parapety dobre dospávalo. A dážď prospel záhrade aj nám – aspoň trochu sme si oddýchli od otravného polievania …

Komentáre ( 4 )

4 odpovede na “To som celá ja …”

 1. Ľubica píše:

  Tak to je nádhera. Máte ukážkovú záhradu. Je vidno že sa o ňu s láskou staráte. Držím palce aby sa kvietok aj naďalej tak dobre darilo a teším sa na ďalšie príspevky. Krásny podvečer prajem.

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Ľubka, ano záhrada je moje hobby aj relax, každú voľnú chvíľu sa snažím tráviť v nej. Aj Vám pekný večer prajem.

 2. Lenča píše:

  Dobrý večer. Vaše tvoření na zahradě, či doma je nádhernééé. Ráda se na Vaše stránky vracím a cítím se u nich tak krásně. Jako bych četla podmanivou báseň, poslouchala líbeznou hudbu. Jste umělkyně, která nám předává “ to něco“ z jiného světa. Jste mi nedosažitelnou inspirací. “ To něco“ je sálající pokora, trpělivost, láska. Jas a mír. Děkuji Vám moc.

  • Jasmin píše:

   Pekný deň prajem Lenička, ďakujem za milé slová. Vždy ma veľmi poteší, keď mám pozitívne odozvy od mojich zákazníčiek a návštevníčok mojej stránky. Je milé vedieť, že prinášam radosť a pozitívno do mnohých domovov a duší. To je vlastne zámer môjho tvorenia, robiť radosť nielen sebe pri výrobe bábik a iných dekorácií, ale aj tým, ktorých domovy budú zdobiť. Bábiky a tiež záhrada sú moje veľké hobby. Mám veľmi rada svoj domov, vždy sa snažím niečo vylepšovať a meniť. Mám rada svoju rodinu, aj keď deti žijú tritisíc kilometrov od nás, ale každý večer spolu hovoríme a čas, keď oni zavítajú domov a my s manželom ku nim si patrične užívame. Tak nejak postupom rokov sa moja duša ukľudnila, prehodnotila som priority, vyselektovala dôležité a nedôležité veci a zrazu som našla úplný vnútorný pokoj a pohodu. Prajem to všetkým. Ďakujem Lenička ešte raz, prajem nech sa Vám darí a teším sa na Vaše návštevy tu na mojej stránke. Príjemný deň, Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017