Jasmin Art


Tak znovu pracujem …
19 septembra 2013 o 12:27

   Všetko má svoj koniec, aj naša nádherná dovolenka u detí. V noci, keď si už manžel potichu ( a niekedy aj veľmi nahlas ) chrapká, ja si sadám k počítaču a znovu a znovu si pozerám fotky. Cítim znovu energiu hôr a mora a aspoň na chvíľu som zasa u detí. 

Po návrate domov sme si vyhradili tri dni na “ oživenie “ našej záhrady. Počas dovolenky sa nám o ňu a tiež mačku a psíka staral môj otec a musím povedať, že na 76 ročného pána odviedol veľmi dobrú prácu – za čo mu ďakujem. Predsa ale veľké horúčavy a sucho urobili svoje a záhrada  potrebovala trochu pomôcť. Manžel ostrihal všetky tvarované stromky a živé ploty, pokosil trávnik, ja som dala na poriadok záhony a terasy.  Po prílete nás čakal mierny šok z počasia, tam ráno horúco, teploty nad 30 a u nás sychravo, zima a dážď. Hneď prvý večer sme si trochu prikúrili, ale pevne verím, že nejaké babie leto nás ešte milo prekvapí.

A tak po menšej “ generálke “ domácnosti a záhrady začal reálny život a mne už nič nebránilo pustiť sa do práce. Počas dovolenky sa mi nakopilo Vašich objednávok neúrekom a tak sa znovu rozkrúca starý známy kolotoč. Ja som však tomu rada, veď kto ma pozná vie, že bábiky sú mojím dobíjačom energie a liekom proti zlej nálade.

Ako prvú som robila zákazku pre Helenku, ktorá si objednala tri vankúše, malú záclonku a šité drobné dekorácie ešte pred dovolenkou, ale už som ju nestihla a presunula na neskôr. Ako malé odškodné za čakanie som preto Helenke k jej zásielke pribalila aj darček – šitý obrázok s motívom hviezdy, ktorý  jej  ladí s dvomi vankúšmi v hnedých odtieňoch.

 

Dnes už pracujem na dvoch fialových bábikách a postupne prídu na rad všetky Vaše  ďalšie objednávky…

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Tak znovu pracujem …”

  1. Alena píše:

    Vitajte po dovolenke. Neviem či ste si prečítala môj komentár v auguste, tak Vám ho ešte raz posielam a čakám na skorú odpoveď.
    Máte nádherné bábiky…ale aj ostatné výrobky sú robené s láskou a precízne. Môžete mi poradiť, čo používate na vlásky? Predpokladám že syntetika, ale v galantérke som nič podobné nikdy nevidela…kde to kupujete?… Ďakujem

    • Jasmin píše:

      Alenka ďakujem. Zároveň sa ospravedlňujem, Váš komentár mi asi v auguste nejak „prekĺzol“ – nezaregistrovala som ho. Vlásky na anjeky sú z klasickej pletacej priadze a na stojace bábiky sú syntetika, ako správne píšete. Kupujem si hotové parochne a tie potom rozdelím na polovice, pretože na jednu bábiku sú veľké. V galantérke ich však nenájdete, ja ich kupujem v čínskych obchodoch a najnovšie som už na ne natrafila aj v KIK-u. Prajem veľa trpezlivosti a pohody pri Vašom tvorení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017