Jasmin Art


Srdiečka a nočné tvorenie
30 októbra 2012 o 16:53

Včera som mala srdiečkový večer … Robila som pre Idku šesť srdiečok a obrus ku vankúšom, ktoré som jej šila minulý mesiac.

A keďže ma zmena času nejako pomýlila – neviem sa dostať do koľají a večer sa mi vôbec nechcelo spať, pustila som sa do dreveného zakladača na perá a poznámkové bločky, ktorý má už miesto na stolíku pri PC. Čakal na svoje oblečenie už dlhšiu dobu a dnes sa dočkal. Najskôr orechové moridlo, potom biely akryl , sivá patina, brúsny papier a napokon neodmysliteľné nápisy a decoupage.

A v tom istom duchu aj obal na gardéniu, ktorá sa po letnení na terase vrátila na zimu opäť do obyvačky.

Komentáre ( 10 )

10 odpovedí na “Srdiečka a nočné tvorenie”

 1. Viera píše:

  Mate to vsechno nadherne..moc se me u vas libi.

 2. Jarka píše:

  Pohladenie pre oči a srdiečko, krásna práca. Všetko vyzerá dokonale!! Jaruška, ten kvetináč je z akého materiálu?

  • Jasmin píše:

   Jarka, je to veľká plechová dóza, ešte z čias, keď manžel pracoval v Nemecku. Nosil mi v nich také dobré keksíky. Ešte asi tri mám, ale do tých ukladám cez sviatky vianočné pečivo 🙂 .

 3. Amália píše:

  Veľmi sa mi u vás páči,máte krásnu záhradu aj dom a tvoríte krásne dekorácie..Rada by som sa opýtala na postup na poznámkové bločky,chápem všetkému,až po to,načo ešte po sivej patine brúsny papier,to už len kraje prebrúsiť?ďakujem.

  • Jasmin píše:

   Amálka, vítam Vás na mojom blogu, budem rada, ak si tu nájdete niečo na inšpiráciu, alebo si len vypijete pri pozeraní príspevkov kávičku. K Vašej otázke – ten brúsny papier je len na prebrúsenie okrajov, zľahka, aby trochu vyšlo na povrch pôvodné drevo a zakladač vypadal ako ošúchaný a starý. Ale nemusíte to robiť, môžete ho nechať aj bez brúsenia.

 4. Amália píše:

  Ďakujem za info,tak som si to aj myslela,len som chcela mať istotu,máte pravdu kávu pijem zásadne pri PC pokiaľ malý spí a dnes som sa u vás kochala,keď vás už nevidno na záhrade…Ja tiež nestíham všetko pozerať,ale mám uložené stránky,ktoré sa mi páčia a vaša patrí k mojim favoritom.

 5. Amália píše:

  Myslela som na ZuM…

  • Jasmin píše:

   Aha, takže len vituálna susedka :). No to je pravda, že zahradu aj tú na artmame som zanedbávala v poslednom čase, ale dúfam, že túto sezónu si nájdem viac času aj na kvety a moju obľúbenú záhradku, len nech už príde jar…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017