Jasmin Art


Sivá a bedničky – pre Martinku …
23 marca 2015 o 23:05

Tento víkend bol u nás tak trochu „maliarsky“. Keďže počasie sa nám vydarilo a vonku bolo nádherne slnečno a príjemne, manžel sa konečne po dlhom čase pribral ku striekaniu kovaného plota, ktorý čakal v garáži na svoju chvíľu dlhé dva roky. Ja som štvrtok a piatok strávila v záhradke čistením záhonov a strihaním kríkov, takže v sobotu a nedeľu som dobiehala zmeškané.  Tiež na mňa už dlhšiu dobu čakala zákazka od Martinky, do ktorej sa mi veľmi nechcelo pustiť.  Odkladala som ju vždy na pozdejší termín, možno preto, že s bedničkami , ktoré si Martinka želala, sa treba dlho babrať a ja som v poslednej dobe robila všetko väčšinou na behu. No napokon som sa k ich výrobe pritlačila a tieto dve bedničky mi zabrali celé nedeľné poobedie. Martinka ich chcela sivé s bielou hviezdou a nápisom a ku nim si želala anjelku v sivých hviezdičkovaných šatách a nadkolienkach, so srdiečkom. Všetko som teda vyrobila tak, ako si priala a uvidím, či som sa trafila do jej predstavy.

Bedničky sú dve, menšia má rozmer 20 x 30 cm a výšku 14 cm, jej cena je 23 eur. Do veľkej o rozmere 30 x 40 cm a výške 24 cm veru už spracete dosť veľa vecí – či už fotografie, hračky, alebo čokoľvek iné. Jej cena je 29 eur. Bedničky vám môžem vyrobiť aj v hnedom odtieni dreva, bez hviezdy len s nápisom, alebo v inom prevedení, ktoré si vyberiete z môjho blogu. Anjelka je vysoká 70 cm a jej cena je 25 eur bez srdiečka, alebo 28 s dreveným srdiečkom. Ak sa vám niektorý z výrobkov páči a mali by ste záujem, napíšte mi cez kontakt …

Komentáre ( 6 )

6 odpovedí na “Sivá a bedničky – pre Martinku …”

 1. Je to v skutku NÁÁÁDHERA,nemám slov. Ďakujem.

 2. Andrea píše:

  ahoj,
  mala by som záujem o tú menšiu bedničku vo farbe dreva. Objednávala som si od Vás aj baletku. Pokiaľ je potrebné platiť dopredu, tak poprosím číslo účtu a sumu vrátane poštovného.
  ďakujem veľmi pekne
  Vaše výrobky sú nádherné – je problém si vybrať.

  • Jasmin píše:

   Andrejka, menšia bednička má rozmer 20 x 30 cm, výška 14 cm. Mala by byť so zatváracím vekom alebo otvorená? Vo farbe dreva s bielou hviezdou a nápisom, alebo s bielymi pásmi a nápisom, niečo ako tieto: http://jasminart.eu/blog/drevene-tvorenie-2/ Platiť môžete buď vopred na účet, v tom prípade je poštovné 3 eurá, alebo pošlem balík na dobierku a poštovné účtujem 4 eurá.

 3. Andrea píše:

  ahoj,
  poprosím so zatváracím vekom len s hviezdou a nápisom :-). Zároveň som objednávala aj bodkovanú anjelku. Ak by sa to dalo poslať dokopy.
  Zaplatím Vám to vopred na účet. Pokiaľ dobre počítam 25+23+3=51€.
  Poprosím o zaslanie účtu
  Už teraz sa neviem dočkať, kedy príde balík a budem môcť skrášliť byt.

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Andrejka za objednávku, cca 14.8. bude všetko hotové. Potrebné údaje som Vám poslala mailom. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017