Jasmin Art


Šestnásť pre Zuzku …
6 augusta 2017 o 15:22

No konečne nám horúčavy poľavili. Dnes ráno sme už o šiestej sedeli na terase ( asi bláznovstvo v nedeľu ) a vychutnávali si šálku kávy bez potenia. Pár dní som nič nové na blogu nepridávala a tak sa vám možno zdalo, že ma teploty ostatných dní utlmili v pracovnom tempe. Opak je pravdou, horúčavy ma vyhnali zo záhrady do príjemného chládku mojej dielne a pracovala som na plné obrátky. Okrem menších zákaziek som posledný týždeň šila šestnásť anjelok pre Zuzanku. V piatok som dokončila aj posledné detaily a tak môžu ísť všetky do krabíc a vydať sa na cestu k majiteľke. Ak sa niektorá zapáčila aj vám, stačí napísať, rada vám ušijem …

Komentáre ( 6 )

6 odpovedí na “Šestnásť pre Zuzku …”

 1. Ľubica píše:

  Prekrásne. Všetky sú krásne. Mne však najviac padli do oka v kombinácii červenej, bielej a sivej. Každopádne chválim. Máte krásnu prácu, záhradu a recepty vyzerajú lákavo. Prajem krásny letný večer.

  • Jasmin píše:

   Dobrý deň prajem Ľubka. Ďakujem – aj za pochvalu, aj za návštevu môjho blogu. Šedá je moja obľúbená, veľmi často ju používam na anjelkách a bábikách, dá sa kombinovať s mnohými inými farbami. Najlepšia je s červenou a ružovou, aspoň pre mňa. Červená ju tak trochu oživí, pretože šedá sama osebe mi pripadá trochu mdlá. S červenou je však TOP 🙂

 2. Magda píše:

  To je úžasné,tolik krásy.Jedna krásnější jak druhá.To bude spokojených lidiček.Na vaše výrobky je radost pohledět.Je to velké pohlazení pro duši.Zbožňuji tyto parády.Také šiju a než se holky rozběhnou ke svým majitelkám tak je to u nás někdy jako v panenkovém království. Ale i přesto chodím ráda nahlédnout k „Vám“.Je to takový relax.

  • Jasmin píše:

   Dobrý večer prajem, ďakujem. Verím, že všetky urobia radosť, tak ako mne, keď som ich šila. Bábiky sú pre mňa obrovský relax, oddych, pohladenie na duši. Hoci niekedy sú obdobia – hlavne pred Vianocami, keď je to ozaj hektické a ja mám chuť s tým všetkým praštiť, len čo nápor prejde, znovu ich milujem :). Každé ráno sa teším, až zídem dolu do svojej dielne a pustím sa do šitia. Je to super pocit, iste to aj vy sama poznáte. Máte aj vy stránku? Rada by som pozrela, Ďakujem. A prajem veľa tvorivých síl a dobrých nápadov. Jarka.

 3. Helena Vajsová Helga 2 píše:

  Všetky sú prenádherné.Často klikam na Váš blog a dlho bola pauza.Dnes som sa pokochala.Chválim a prajem všetko dobre.

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Helenka. Musím sa priznať, že v poslednom čase som bola veľmi lenivá na fotenie. Ja sa nejak s fotoaparátom nekamarátim a vždy hovorím, že radšej tri bábiky ušijem ako jednu nafotím. Takže som vkladala na blog veľmi sporadicky a zvlášť, keď si objednávajú zákazníčky to, čo už na blogu mám, tak ani nefotím len dávam rovno do krabíc a na poštu. Ale sľubujem, že sa určite polepším :).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017