Jasmin Art


S chuťou do tvorenia …
12 februára 2013 o 00:32

Dnes mi dorazil balík od Maťky. Drevené polotovary, podnosy, zásobník na servítky a super malé debničky. K tomu famózne servítky, z ktorých som si pri objednávaní ani nevedela vybrať – všetky boli krásne a ja som už pri pohľade na ne mala pred očami, čo všetko by sa z nich dalo vyrobiť. Tak budem teraz chvíľu kombinovať a špekulovať a v najbližšej voľnej chvíli sa pustím do nejakých „pekností“ pre seba.

Hneď poobede som však urobila dva biele podnosy s nápismi, ktoré si u mňa objednali moje zákazníčky…

Komentáre ( 9 )

9 odpovedí na “S chuťou do tvorenia …”

 1. Marta píše:

  Naozaj krásne servítky, aj tie hotové podnosy sú super. Ja som registrovaná na MMB, ale nejak neviem tam objednávať. Objednáva sa cez odpovedať na inzerat?
  Ale Ty si nakupila krásne veci.

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Marti, objednávala som všetko na MMB. Ano, objednávaš cez odpoveď na inzerát, je to veľmi jednoduché. Len napíšeš, že máš o danú vec záujem a ak si registrovaná na MMB, tak nemusíš posielať ani adresu, predávajúcemu ju automaticky zobrazí. Ja tam nakupujem veľmi rada, dievčatá ponúkajú ozaj krásne veci. Látky na moje bábiky kupujem vždy na MMB u Mirky,má obrovský výber a veľmi rýchle dodanie a aj rôzne dekorácie a doplnky kupujem u dievčat…

 2. Marta píše:

  Jasminka ďakujem za odpoveď, ešte raz ďakujem.

 3. Jarka-Passion AM píše:

  Ahoj „vrstovnicka“ 🙂
  Prosim ta, aky ma nick Mirka na MMB od kt.kupujes latky a Matka, od kt.si kupila drevene polotovary?
  Vdaka za skoru odpoved.
  Pekny „sijaci“ vikendik praje Jarka

 4. Ivka2102 píše:

  Jarka prosim ta ktorá Matka má taketo krasne vecičky a servitky na predaj?Mžeš link?dik :-*

 5. helga 2 píše:

  Všetko krásne veci.Čo stojí taká nádherná tacnička na kávu a aká je veľká? A ešte predstav si,že presne také iste prestieranie háčkované mám aj ja.Dostala som ho od jednej mojej dobrej priateľky.

  • Jasmin píše:

   Helka, biely podnos na kávičku má rozmery 29 x 19 cm a jeho cena je 15 eur. Mala som v ponuke aj vo väčších rozmeroch, ale tie som už všetky predala. Ak máš záujem , vien Ti vyrobiť aj s iným nápisom, alebo aj s takýmto istým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017