Jasmin Art


Ružovošedá pre Anku …
25 marca 2015 o 16:06

Vždy ma poteší, keď si zákazníčky opätovne objednávajú moje bábiky, pretože je to pre mňa znamením, že sú s mojou prácou spokojné a bábiky im urobili radosť. Veď čo už môže byť lepšie ako pocit, že rozdávam ľuďom svojimi výrobkami dobrú náladu a pohodu. Pri výrobe každej jednej dúfam, že bude pre svoju majiteľku nielen predmetom na poličke, ale aj milou spoločníčkou, snažím sa dať do nich všetko. Pre mňa to nie sú len bábiky, sú to bytosti s dušou.

Aj pre Anku som pred krátkym časom šila ružovú anjelku na podstavci, ktorú posielala svojej dcére do Londýna. Veď deti ďaleko od nás potrebujú anjela strážneho, aby ich chránil, keď už my pri nich nemôžeme byť. Rozhodla sa však urobiť radosť aj sebe a tak vznikla pre ňu táto ružovošedá anjelka na drevenom podstavci a tiež šedý podnos s hviezdou a nápisom.

Ak sa vám anjelka páči, môžem ju ušiť aj vám – je vysoká cca 40 cm a jej cena je 35 eur. Šedý podnos s hviezdou a nápisom má rozmery 30 x 40 cm a jeho cena je 25 eur.

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Ružovošedá pre Anku …”

  1. anna Kanzelsbergerova píše:

    Pani Jarka anjelka je nadherna a j podnos,skoda ze nie je slnecnik,ale nevadi je ina so srdieckom,zas jeden original,a ta myska je iba dekoracia?ci bude moja?Dakujem,pozerala som detaily ,mate nadhernu rucnu pracu.Milujem krasne vkusne veci,dakujem budem sa tesit.

    • Jasmin píše:

      Anka, ak sa Vám viac páči so slnečníkom, nie je žiadny problém. Namiesto srdiečka jej ho môžem urobiť, ako si budete želať. Myšku som si dala len ako dekoráciu pri fotení, zapadla mi k anjelke farbou :). Je tiež na predaj, jej cena je 5 eur, je drevená.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017