Jasmin Art


Ružová so slnečníkom …
7 marca 2016 o 09:47

Dnešný deň mi začal skôr ako zvyčajne. Budík mi zvonil už o pol šiestej a hoci sa mi veľmi nechcelo, privstala som si. Totiž na čas medzi šiestou a ôsmou som mala nahláseného kuriéra, ktorý nám priviezol po mesiaci čakania novú spálňu. Teším sa jej, pretože je to čisté drevo, žiadne lisované piliny lepené nejakým svinstvom, ktoré by sme museli potom každú noc dýchať. Žiadne chemické nátery, iba povrchové ošetrenie včelím voskom. Takže pomaličky sa dáva dokopy aj moja natur spálňa, ešte musím vybrať nejaké dobré a kvalitné matrace a pevne verím, že so spálňou – toto už našou štvrtou – nebudem musieť v budúcnosti viac špekulovať.

Počasie vonku je jedna katastrofa, stále usmoklené a nevľúdne – moje záhradné práce sa teda zatiaľ nekonajú a ja môžem na plný plyn šiť. Cez víkend som dokončila ružovú anjelku so slnečníkom pre Adrianku . Aspoň takto som si priniesla dovnútra trochu radostnejšej nálady a pozitívnej energie, pretože už na sebe cítim, že organizmus je po zime vyšťavený a toto počasie veru na dobrej nálade nepridáva. Ostáva už len veriť, že čoskoro sa dočkáme aj slnečných dní.

Anjelka so slnečníkom na drevenom podstavci je vysoká cca 45 cm a jej cena je 35 eur. Ušijem na objednávku a aj v inej farebnej kombinácii podľa vášho želania …

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017