Jasmin Art


Ružová s koníkom …
14 novembra 2014 o 12:37

Včera nám vyšiel krásny deň, počasie bolo úplne úžasné. Takmer jarné a tak nás s manželom vylákalo do záhrady. Dokončili sme práce, ktoré sme doteraz nestíhali, aby nás zima neprekvapila. Ostrihala som posledné dokvitnuté trvalky, prestrihala kríky, ktoré to už potrebovali, manžel zviazal všetky trávy, vyhrabal opadané listy a vyčistil záhony.

Príroda sa mi zdá trochu pomýlená, pretože rastlinky pučia ako na jar, zrejme sú tiež v pomykove z tohto nezvyčajne teplého počasia. Von sa vytlačili rozchodníky, kvitne biela arábka, orgován tiež pučí ostošesť. A keď som prestrihávala kalinu, okolo hlavy mi bzučalo množstvo včiel. Nezvyčajný november. Ale všetko hrá nádhernými farbami. Kríky a trávy sa vyfarbili do žlta a červena a vytvárajú takú peknú kulisu, že sa mi záhrada zdá ešte krajšia ako v lete. A tá trocha čerstvého vzduchu mi padla dobre. Poriadne som si prevetrala hlavu, rozhýbala kĺby unavené sedením pri stroji a hneď som prišla na iné pozitívnejšie myšlienky.

A po takomto super dni na čerstvom vzduchu som večer dokončila ružovú bábiku s koníkom pre Milenu a ušila jednu marhuľovú anjelku pre Hanku. Poriadne využitý deň …

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Ružová s koníkom …”

 1. Anna Madzikova píše:

  Dobrý deň
  Ja sa chcem len spýtať odkiaľ mate strih na bábiky a strih na to oblečenie a s čoho robíte vlasy. Andelky šijem aj ja a vlasy robím z vlny. Veľmi sa mi tie bábiky pačia a chcela by som to ušiť aj ja mojej vnučke. Díky za radu .
  S pozdravom
  madziková

  • Jasmin píše:

   Dorý deň Anka, základný strih na telíčko som poskladala z netu, časom som si ho upravila tak, ako mne vyhovoval. Na oblečenie som si strih robila sama, niečo šijem aj bez strihu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017