Jasmin Art


Ráno v Benahavise …
28 augusta 2013 o 23:36

Dnes ráno sme sa ja a deti vybrali spolu s psíkmi na prechádzku Benahavisom. Ráno bolo svieže, slnko ešte nepálilo tak neznesiteľne. Vychutnávam si každú chvíľku našej dovolenky a teším sa na všetko, čo máme ešte pred sebou. Kochám sa krásnou prírodou, prostredím a už teraz viem, že po návrate domov to bude pre mňa znovu kruté – ako vždy, keď sa vrátime na Slovensko. Budem sa opäť boriť s mojou ponávratovou depkou a každý večer si prezerať fotografie a spomínať. 

Ale teraz som tu a tak si naplno užívam chvíle s mojimi deťmi a som v siedmom nebi …

Komentáre ( 5 )

5 odpovedí na “Ráno v Benahavise …”

 1. Peter Gibala píše:

  Tak sa hlásim. Zatiaľ čo ja poctivo zarezávam, niekto má čas prechádzať sa so psíkmi len tak kade tade. To sú mi pekné móresy. Nič v zlom. Však ma poznáš. Užite si to a majte sa pekne. Inak na tomto blogu som prvý raz, škoda, že nie sme spolu, inak by sme to museli osláviť nejakou tou borovkou. Však nič, veď sa stretneme, daj si zatiaľ aj za mňa aj do druhej nohy. Tak ešte raz všetko dobré.

  • Jasmin píše:

   No nazdar Peťuško, konečne, že si našiel aj moju stránku 🙂 Aj ja musím mať niekedy dovolenku a volala som ťa, aby si išiel s nami, mohol si sa teraz prechádzať so psíkmi po Benahavise aj ty 🙂

 2. Majuska píše:

  No tak sa hlásim aj ja. To by bolo super keby sme tam boli všetci. Tak Vám prajem príjemnú dovolenku a nezabudnite sa vrátiť domov!

  • Jasmin píše:

   Neboj nič, keď už tu budeme bývať, tak nás prídete pozrieť všetci 🙂 🙂 A domov sa mi veru nechce, najradšej by som tu ostala…

 3. Marta píše:

  Nesranduj Jasminka, len sa Ty pekne tu ku nám vráááááť. Sme radi, že si tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017