Jasmin Art


Priateľky …
11 mája 2014 o 22:28

Uplynulý týždeň bol znovu nabitý na prasknutie. Každý deň som bola naplno vyťažená šitím, ale po večeroch som si musela nájsť aj trochu času na zahradu. Väčšie práce, ako vertikutáciu trávnika a navozenie drobných kameňov na záhony urobil manžel, ale finálne úpravy som si už robila sama. Rozhodla som sa niektoré záhony v záhrade zakryť okrasnými kamienkami, nuž uvidíme, ako sa mi to osvedčí. Pôvodne som rozmýšľala o mulčovacej kôre, ale keďže máme dosť hojný výskyt slimákov a čítala som, že mulč ich ešte viac priťahuje, rozhodla som sa radšej pre okrasné kamienky. Určite urobím nejakých pár záberov aj zo zahrady, len nech nám prestane pršať.

 

Takže naspäť k môjmu šitiu – na želanie sú tieto tri dlhonohé slečny, ktoré myslím pôjdu ako darček. Verím, že urobia radosť…

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Priateľky …”

 1. Estera píše:

  Všetky 3 slečny už aj našli majiteľky. ktoré boli moooooooooooc šťastné a dojaté od krásnych kombinácií a šikovných ručičiek .o)
  Zabodoval najmä úsmev .o)))) ružového anjelika. Bola darovaná k 1. sv. prijímaniu. Červený ku dňu matiek a biela korunková bola k narodeninám :o)
  Moc moc moc ďaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakujem

  • Jasmin píše:

   Esterka, to mám radosť, že anjelky potešili. Tak aj vnučka je už spokojná, že má “ s úsmevíkom “ :). Verím, že anjelky budú svoje majiteľky ochraňovať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017