Jasmin Art


Pre Slávku…
31 októbra 2013 o 10:44

Keď si Slávka objednala podnos a dve debničky v bielej patine s nápismi, aj som sa jej objednávke potešila. Bola to trochu zmena medzi zástupom šitých bábik a aspoň na chvíľku oddych od šijacieho stroja. Veru, priznám sa, niekedy mám chuť zamknúť stroj na sedem zámkov a nevidieť ho aspoň mesiac – hlavne vtedy, keď sa mi niečo nedarí a čas ma tlačí. Ale to je asi zákon schválnosti, že sa nám nedarí práve vtedy, ak chceme veci urýchliť a stihnúť za daný čas viac, než je reálne možné.

Pri tejto objednávke som teda na chvíľku zrelaxovala a s chuťou znovu na bábiky. Už ich čaká poriadny zástup. Dnes si však ešte musím dať jeden deň „záhradnú“ prestávku. Vonku už opadalo všetko lístie, uschli aj posledné trvalky na záhonoch a trávnik znovu dorástol, takže beriem hrable, nožnice, kosačku, fukár a hurá do záhrady … Slniečko krásne svieti, aspoň si doplním zásoby serotonínu a žiadna zlá nálada nebude mať u mňa šancu :)…

Komentáre ( 6 )

6 odpovedí na “Pre Slávku…”

 1. Slávka píše:

  Jarka,podnos aj debničky sú náááááááááádhernéééééééé!!! Presne také,aké som si ich predstavovala.Ste velmi šikovná a zručná,máte moj velký obdiv.Máte velmi peknú stránku a vaše dielka sú úžasnééééééééééééé.Velmi pekne dakujem za túto nádheru,ktorá skrášli aj naše bývaníčko.Jarka,ešte raz dakujem

  • Jasmin píše:

   Slávka, som rada, že ste spokojná a samozrejme Vás kedykoľvek rada privítam na mojom blogu. Verím, že tu nájdete pre seba nejaké inšpirácie a budete sa ku mne rada vracať. Balík v pondelok ide, v utorok by mal byť u Vás. Jarka.

 2. jana277 píše:

  Jarka, úžasné debničky.

 3. Martina Demendiová píše:

  Ja by som vás velmi pekne poprosila keby ste mi mohla poslať dve bedničky a jeden podnos. Ďakujem.

  • Jasmin píše:

   Martinka, ďakujem za záujem, samozrejme môžem Vám vyrobiť aj bedničky aj podnos, ale už to môže byť iba po dovolenke koncom septembra. *Prsím Vás, napíšte mi na mail imlingovci@hotmail.com , aby sme upresnili, ktoré bedničky a v akom dizajne chcete. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017