Jasmin Art


Pre Katku …
11 novembra 2013 o 13:05

Táto dvojica ide mojej dobrej zákazníčke Katke, ktorá už u mňa objednávala viackrát. Tentoraz ju oslovila ružová bábika Rosalina s kabelou a medvedíkom a k nej si želala anjelku vo fialkových odtieňoch. Mala som ich hotové už minulý týždeň, ale bohužiaľ som nikde nevedela zohnať blond vlásky pre Rosalinu a tak sa dokončenie trochu natiahlo. Napokon som ich v jednom obchodíku našla, aj keď nie sú celkom také ako som si predstavovala, ale bola som rada, že som vôbec na niečo blonďavé natrafila.

 

PS: trochu od veci – znovu sa mračí a vypadá to na smutné daždivé odpoludnie, ale pred chvíľou mi náladu zlepšili fotky, ktoré môj syn urobil na včerajšej prechádzke na pláži a tak ma potešili, že sa s Vami o ne musím podeliť – https://www.facebook.com/mattimling/media_set?set=a.551424094938854.1073741826.100002138068045&type=1

Komentáre ( 4 )

4 odpovede na “Pre Katku …”

 1. EVA A+K píše:

  JARKA KRASNE AKO VZDY .Nebola som tu tyzden ale je tolko nového.

 2. Ivana píše:

  Mala by som záujem o bábiku Rosalinu s medvedíkom. Koľko stojí?

  • Jasmin píše:

   Dobrý deň Ivka, cena samotnej bábiky je 40 eur, s kabelou a medvedíkom 46. Musím Vám však hneď napísať, že do Vianoc už nebude možné Vašu príp. zákazku vybaviť. Mám totiž také množstvo objednávok, že už od piatku neberiem objednávky s termínom dodania do Vianoc. Ak Vám to stačí aj v januári, napíšte mi na môj mail imlingovci@hotmail.com a ja si Vás zaznačím do januára. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017