Jasmin Art


Pre Janku …
11 februára 2015 o 12:06

Tak som sa už pustila aj do koberčekov. Prvý hviezdičkový som urobila dnes pre Janku, ktorá si ho objednala spolu s anjelkou v hviezdičkovej sukni. Postupne budem robiť aj ďalšie, ale iba po večeroch – cez deň šijem – takže všetkých desať, čo som vám sľúbila na február, by mohlo byť hotových do konca týždňa a budúci ich budem posielať. Mám na február zaznačené tieto mená: Daniela Krištínová, Zdenka Santus Pálinkáš, Vladimíra Vrláková, Ľudmila Gažurová, Elena Melichová, Jana Labašová, Lucia Pavlovičová, Katarína Dubeňová, Janka Dikošová, Andrea Kováčová Holomáňová. Na ostatné bohužiaľ vo februári nevyšlo, uvidíme v marci, ak to bude aktuálne, dám včas vedieť. Koberčeky mi berú dosť času, pretože je to piplačka, takže ich robím len tak sporadicky, hoci veľa z vás má záujem. Prepáčte, ale popri šití ich viac nestíham a priznám sa, ani to nie je moja veľmi obľúbená činnosť. Ozaj sa s tým treba zabávať, stačí nepozornosť, trošku viac farby a už sa vám všetko rozpíja a koberček je znehodnotený.  Oveľa radšej šijem bábiky a preto sú koberčeky len takým občasným spestrením…

Komentáre ( 6 )

6 odpovedí na “Pre Janku …”

 1. Janka Dikošová píše:

  Jarka, veľmi pekne ďakujem, teším sa na balíček. Už je tretia v mojej zbierke. Veľké ďakujem. Pekný zvyšok dňa. Janka

  • Jasmin píše:

   Janka, balík už išiel, verím, že budete spokojná. Teším sa aj do budúcna, ak si niečo vyberiete, stačí napísať. Pekný deň, Jarka.

 2. Daniela Chalupkova píše:

  Dobry vecer, chcem sa spytat ci vyrabate aj koberceky pri udani velkosti a farby, alebo mate spravene nejake na predaj? kde by som sa mohla dozvediet viac. dakujem vopred za info.

  • Jasmin píše:

   Dobrý večer Danka, koberčeky sú rozmer 70 x 120 cm, biele s nápisom, alebo s hviezdami. Momentálne mám všetky koberčeky predané, chcela by som ich robiť ešte niekedy koncom marca. Ak to bude aktuálne, dám vedieť.

 3. Gabika píše:

  Dobrý deň,
  mala by som záujem o tento bielo-šedý koberček. Máte ho prosím ešte v ponuke? Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017