Jasmin Art


Pozitívna červená ….
20 júna 2013 o 09:54

Mnohokrát v živote máme pocit, že sa nám nič nedarí, že udalosti sa nedejú tak, ako sme chceli a nám sa lepí smola na päty. Určite to všetci poznáte. Ja si v takých chvíľach stále opakujem –  „MYSLI POZITÍVNE“ a občas to aj zaberie.

Anjelka, ktorú som včera dokončila pre Milku, by sa tiež dala nazvať takým malým  pozitívnym životabudičom, pretože vždy, keď som sa pozrela na jej žiarivo červené šaty, cítila som z nej dobrú energiu. Verím, že aj na Milku bude tak pôsobiť. 

A na želanie Milky k nej ešte modrá s medvedíkom, krásne spolu ladia …

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Pozitívna červená ….”

  1. Mária Lipovská píše:

    Veľmi krásne…obdivujem Vaše šikovné ručičky… veľmi sa mi páči tento štýl… tiež sa snažím takto si zútulniť domov 🙂 ja sa zatiaľ len učím… moje výtvory ešte nie sú také obdivuhodné 🙂 Veľmi ma zaujali tie krásne vankúše. Tie sa dajú niekde kúpiť alebo sú Vaša výroba? Ak áno, ako píšete ten text? šablónami ? a aké farby použiť? Dakujem…Prajem všetko dobré :))
    S pozdravom Mária.

    • Jasmin píše:

      Majka ďakujem a vítam Vás na mojom blogu. Ja tiež len tak pomaly pretváram náš domov, ako vychádza čas – popri šití ho veľa nazvyš nemám. Veľmi sa mi páči prevence štýl a taký uvolnený interiér, žiadne moderné chladné kúsky. Veľa dekorácií – teda takmer všetky si vyrábam sama, občas si ale niečo objednám aj od šikovných dievčat z netu. Vankúše si niektoré šijem sama, niektoré som si kúpila. Ak myslíte tie šedé a biele s nápismi v obyvačke, tie som si dala urobiť Zuzke z MMB – veľmi šikovná žienka. Ak máte záujem, posielam Vám link, môžete jej napísať: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15877976&tab=14 . Budem rada, ak sa na môj blog budete vracať častejšie a nájdete si tu inšpirácie :).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017