Jasmin Art


Piatková melanchólia…
1 februára 2013 o 21:51

     Dnes bolo krásne počasie, teploty skoro až jarné a slniečko svietilo ako opreteky. Aj napriek tomu ma už od rána atakovala nejaká čudná melancholická nálada a tak v rámci boja proti nej som trochu odsunula objednávky – dúfam, že mi zákazníčky prepáčia – a  naordinovala som si  šijacie doobedie len pre seba.

A tak konečne na svoje miesto v obyvačke zasadla jedna 100cm maxianjelka v hnedých hviezdičkových šatách s volánmi – myslím, že jej to tam pristane.

Predsieňové dvere som si ozdobila slameným venčekom s mašľou a dreveným srdiečkom a na vešiak v predsieni som si ušila dva malé vtáčiky a srdiečko s vreckom, z ktorého sleduje všetko dianie  okolo seba malý medvedík.

     A aby som nemala výčitky svedomia, dovarila som obed a poobede som sa pustila do cyklámenovej anjelky s medvedíkom pre Juditku.

 

 

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Piatková melanchólia…”

  1. jarka píše:

    No, občas sa nám trafia také nálady, ale ty si z nej vykľučkovala úplne bravúrne! Naozaj jej to tam pristane a je úžasná! Ja som druhý deň doma, mám antibiotiká a tak trávim čas na krásnych blogoch, tvoj nevinímajúc a premýšľam, že si založím svoj…akosi však neviem nájsť odvahu :)..no a zajtra zas idme do práce, takže……. 🙂 …krásny deň, u nás do snehovej periny riadne napršalo!

    • Jasmin píše:

      Jarka, tak skoré uzdravenie, ale aspoň si si doma trochu oddýchla. Ja tiež rada obzerám blogy, cez deň nestíham, ale večer sa zvyknem zabudnúť na nete a spamätám sa o polnoci 🙂 🙂 :). Tento víkend mi syn na stránku pridal aj “ Moje obľúbené blogy “ v hlavnom menu v „O mne/Kontakt“. Tak môžeš popozerať, keď budeš mať čas, dala som tam moje najobľúbenejšie – krásy neskutočne veľa. Postupne budem pridávať aj ďalšie. Tak oddychuj a skoré zotavenie :).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017