Jasmin Art


Nie iba prácou je človek živý …
29 októbra 2013 o 13:09

Koľko krát sme túto vetu počuli a preto sa nám zdá otrepaná, nevenujeme jej pozornosť a nikdy sa nezamyslíme nad jej významom. „Nie iba prácou je človek živý“ – ale aj rôznymi drobnými radosťmi, svojimi koníčkami, stretnutiami s rodinou či svojimi priateľmi  a mnohými inými vecami. Bohužiaľ, v dnešnej dobe čoraz častejšie odsúvame všetko toto na vedľajšiu koľaj a naším dennodenným programom je práca, práca a znovu práca. Akosi sa už nevieme tešiť z toho, čo nám život dáva, myslíme stále negatívne a takýmto svojim myslením vyčerpávame sami seba.

Skúsme sa aspoň na chvíľu zastaviť, dajme si v kľude kávičku s partnerom, vyberme sa na prechádzku do prírody, doprajme si oddych a dovolenku a hlavne – myslime pozitívne a užívajme si život.

Dávam Vám do pozornosti blog http://projektzivot.org/ . Našla som ho pri mojom nočnom brázdení po nete. Sú tam články, ktoré ozaj stoja za prečítanie a prinajmenšom za zamyslenie. Momentálne ma najviac oslovil práve tento :  http://projektzivot.org/15-sposobov-ako-skutocne-zit-a-nie-len-existovat/ , ale pokiaľ mi čas dovolí, určite si prejdem všetky, ktoré na blogu sú.

 

A na zlepšenie nálady v dnešný deň Vám posielam túto moju pozitívne červenú anjelku, práve dokončenú …

 

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Nie iba prácou je človek živý …”

  1. Zuzana Slovakova píše:

    Moja krasna anjelka:-)))) super článok Jasminka!

    • Jasmin píše:

      Zuzka ďakujem. Bohužiaľ je to dnes tak, že sa stále iba naháňame a neuvedomujeme si, čo všetko nám uniká. Našla som blog „Projektživot“ a sú tam ozaj výborné články, na zamyslenie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017