Jasmin Art


Maya
11 júna 2012 o 11:54

Už je to jeden rok, čo si moja dcéra so zaťom priniesli domov zúboženú Mayu, ktorú niekto vyhodil na ulicu. Ešte aj dnes je mi do plaču, keď si spomeniem, ako jej trčali všetky rebierka, bola ustráchaná, chorá a slabučká. Po jednom roku života u Lucky a Alexa je z nej úplne iný psík, pribrala, má radosť zo života. Už sa na ňu teším, až prídu na dovolenku na Slovensko.

Komentáre ( 4 )

4 odpovede na “Maya”

 1. BEA píše:

  SLZY ŠŤASTIA SA MI MIEŠALI SO SLZAMI SMÚTKU. SMÚTOK Z TOHO, ŽE ŽIJÚ MEDZI NAMI „ĽUDIA“, KTORÍ DOKÁŽU NEHORÁZNE UBLIŽOVAŤ ZVIERATÁM, VYHODIA ICH NA ULICU, NA CESTE AKO KEBY TO NEBOLI CÍTIACE BYTOSTI, KTORÉ NEMOŽU ZA TO, ŽE ICH MAJITEĽ JE BEZCITNÝ A BEZ CHRBTOVEJ KOSTI. NEJDEM ICH NAZVAŤ ČLOVEK – ĽUDIA, LEBO SI TO NEZASLÚŽIA.
  NA DRUHEJ STRANE SOM ŠŤASTNÁ, ŽE STE SA UJALI TOHOTO TERAZ UŽ KRÁSNEHO PSÍKA. URČITE VÁM VŠETKU TÚ NÁMAHU A TRPEZLIVOSŤ OPLÁCA VEĽKOU LÁSKOU AKO TO DOKÁŽE LEN PES.
  MY SME MALI KRÁSNEHO, MÚDREHO KRÍŽENCA, NO ŽIAĽ PO 14r. DOVOLÍM SI NAPÍSAŤ, ŽE KRÁSNEHO ŽIVOTA NÁM ODIŠIEL DO PSIEHO NEBÍČKA. JE TO POL ROKA A AJ TERAZ MI KVAPKAJÚ SLZY NA KLÁVESNICU.
  NECH SA VÁM VŠETKÝM MOOOOC DARÍ VO VŠETKOM. TAKÍ ĽUDIA AKO VY SI TO ZASLÚŽIA.
  ZDRAVÍ VÁS BEA

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Bea, Tvoje slová patria predovšetkým mojej dcére Lucke – to ona má také dobré srdce a stará sa o opustených psíkov, má doma troch a o ďalších sa chodí každú sobotu starať do útulku. Aj psíci si zaslúžia pekný život…

 2. BEA píše:

  JARKA, ODOVZDAJ DCÉRKE POZDRAV A VEĽKÉ „ĎAKUJEM“ ZA PSÍKOV. PAPA A TEŠIM SA NA TVOJE KRÁSNE DIELKA VKLADANÉ AJ NA „BÝVANIE U MAMY“ :-). PRAJEM PEKNÝ, SLNIEČKOVÝ DNÍK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017