Jasmin Art


Keď práca baví …
7 januára 2017 o 10:51

Je to zvláštne. Pred Vianocami som sa tešila na to, keď po všetkom tom strese a ponocovaní pri objednávkach zavriem konečne dielňu a na pár dní nebudem o šití ani vedieť. Ale prešiel iba prvý a druhý sviatok vianočný a ja som sa pristihla pri tom, že šitie a moje bábiky mi chýbajú. Takže už medzi sviatkami som znovu sedela za strojom, no a tento týždeň bol už úplne na sto percent pracovný. Znovu som si potvrdila, že bábiky sa stali mojou závislosťou, neviem si svoje dni bez nich predstaviť. Nabíjajú ma energiou, dávajú mi do života radosť a šmrnc a s tým už ide aj dobrý pocit, že som užitočná a svojimi dekoráciami  teším nielen seba, ale aj moje zákazníčky.

Verím, že aj tento rok radi zavítate na moju stránku, či už sa potešiť bábikami a dekoráciami, vyskúšať nejaký recept z mojej kuchyne, alebo len tak si oddýchnuť pri kávičke. Teším sa na všetky nové bábiky, ktoré tento rok z mojej dielničky vyjdú, či už budú mojím nápadom, alebo podľa vášho želania. Prajem nám spoločne šťastný a úspešný rok 2017 …

No a z tohtotýždňového šitia fialová anjelka pre Danku a pastelová bábika v ružovej čiapke pre Angeliku …

 

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Keď práca baví …”

  1. Anonym píše:

    Prajem šťastný Nový rok.Veľa novych zákazok a hlavne stále dosť chuti do práce.Lebo u nás na východe sa hovorí:Co to robic kedz še chce.Horšie je „Kedz še nechce a musiš“ ale to nie je váš prípad Jarka, tak nech vám to vydrží.Na váš blog chodím takmer denne,dobíjam baterky a vytešujem sa.

    • Jasmin píše:

      Ďakujem, no to je dosť podstatné, aby sa chcelo :). Ide to potom ľahšie. Teším sa na Vaše návštevy u mňa na blogu aj tento rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017