Jasmin Art


Každý by mal mať svojho anjela…
3 októbra 2013 o 18:17

 Veľakrát som čítala, že každý z nás má svojho anjela strážneho, ktorý ho ochraňuje a vedie životom. Viem, že veľa ľudí na anjelov neverí a netrúfam si povedať, či to, čo cítim  je viera v nich, alebo iba pokora a úcta k životu, k niečomu medzi nebom a zemou.

Nech je to už tak či onak, mnohokrát vo svojom živote sa každý jeden ocitne v situácii, keď mu je ťažko, keď nevie ako ďalej, nemá sa komu vyžalovať a práve vtedy sa obraciame k svojmu anjelovi strážnemu, v úzkej chvíli máme pocit, že predsa len je pri nás niekto blízky, aj keď nie fyzicky.

Pre mňa je mojim anjelom strážnym moja mama, hoci už je to dlhých 9 rokov odvtedy, ako mi posledný krát priniesla kvety do mojej záhrady – pretože sa z nej tešila spolu so mnou – a na druhý deň už tu bohužiaľ nebola. Aj napriek tomu sa na ňu celé tie roky obraciam, keď mi je ťažko a  mám pocit, že je pri mne  a vždy mi poradí.

 

Dnes som na jeden deň prerušila šitie objednávok, pretože ma od rána držala melancholická nálada. Chcelo sa mi vytvoriť niečo nové, čo by ma trochu naštartovalo a tak som doobedu kreslila strihy, tam ubrala, tu pridala, rozšírila, zúžila, skrátila a tak dookola, až nakoniec z toho vznikla táto nová bábika – anjelka.  Možno to bude niekoho anjel strážny …

Komentáre ( 10 )

10 odpovedí na “Každý by mal mať svojho anjela…”

 1. IVA píše:

  je to moc pěkné, dá se to objednat do Česka?

  • Jasmin píše:

   Ivka ďakujem, ano, dá sa objednať aj do Čiech, ale poštovné je do Čiech 9 eur. Bohužiaľ, to nestanovujem ja, ale pošta. Ceny mojich bábik môžete pozrieť tu: http://www.sashe.sk/Jasmin . Ak sa pre niektorú rozhodnete aj napriek tomu poštovnému, stačí napísať. Pekný večer prajem, Jarka.

 2. Jana píše:

  Jarka, krásnu ste ju vytvorili:-) a béžové trio je tiež nádherné – ako vždy:-)

  • Jasmin píše:

   Janka, som rada, že ste spokojná s anjelkami, béžová je aj moja najobľúbenejšia farba, béžové vždy rada šijem. Nech Vám prinášajú radosť a ak sa rozhodnete pre niečo ďalšie, stačí napísať. 🙂

 3. Katka píše:

  tá je neuveritelne krásna,ty ani nevieš asi ušit špatnú bábiku,všetky sa náherné

 4. MABE píše:

  Krásna anjelka. Si veľmi šikovná. A podarilo sa mi konečne komentovať. 🙂

  • Jasmin píše:

   Majka ďakujem a vítam Ťa u mňa :). Verím, že si nájdeš vždy nejakú inšpiráciu, alebo si aspoň pri mojom blogu vypiješ kávičku :).

 5. Žofia píše:

  Jarka, krásne si to napísala a či sa to niekomu páči alebo nie, alebo či verí alebo nie, každý toho svojho anjela má! Aj tento Tvoj nový sa Ti vydaril a neviem si predstaviť, čo by sa dalo ešte vylepšiť! Určite si nájde ďalšieho spokojného zákazníka! Želám Ti veľa tvorivých nápadov a veľa síl do budúcna!

  • Jasmin píše:

   Žofka, ďakujem. Aj ja si myslím, že každý máme svojho anjela – niekoho na koho sa obraciame, keď nám je ťažko. A potom sa všetko lepšie znáša 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017