Jasmin Art


Intro …
10 júna 2012 o 16:58

     Vítam Vás čo najsrdečnejšie na mojom blogu. V tomto mojom prvom vstupe by som Vám chcela napísať niečo o sebe, mojej rodine a koníčkoch.

     Volám sa Jarka, ale väčšina z Vás, ktorí moju tvorbu sledujete už dlhší čas na iných stránkach, ma pozná ako Jasmin. Mám 49 rokov a s manželom sme vychovali dve úžasné deti, ktoré už sú dospelé a majú svoje vlastné domácnosti a životy. Spoločnosť nám doma robí naša kokeršpanielka Daida a kocúr Filip.

     Na tejto stránke by som Vám chcela postupne predstavovať moje tvorenie „z každého rožku trošku“, ktoré ma v ostatných dvoch rokoch úplne pohltilo. Prináša mi optimizmus, pohodu a radosť, o ktorú sa chcem podeliť aj s Vami. Hlavnú kostru môjho tvorenia predstavujú pre mňa najmilšie bábiky a anjelky, ale vyrábam aj rôzne dekorácie do bytu – či už šité alebo technikou decoupage. Svojim „majstrovaním“ som už pritiahla aj manžela a tak mojim bábikám pribudli rôzne drevené doplnky z jeho dielne – koníky, slimáky, medvedíky, sloníky, sánky a mnoho iných.

Rada Vám ukážem momentky  aj z nášho bývania – doplnky, ktoré si sama vyrábam. Milujem staré veci, blšie trhy, obchodíky s atmosférou nostalgie starých čias a teším sa všetkému peknému, čím spríjemním náš domov. Tiež Vás rada pozvem do našej zahrady, ktorá je po šití bábik mojím najväčším koníčkom. Vznikala pomaly a postupne a vybudovali sme si ju s manželom sami. Máme radi posedenia v nej, grilovanie, alebo len „obyčajnú“ kávičku na terase.

     Nech sa Vám teda páči – nakuknite ku mne a cíťte sa tu ako doma                              Vaša Jarka

 

 

A celkom na záver chcem poďakovať môjmu synovi, ktorý mi celú túto krásnu stránku vytvoril a umožnil mi tak deliť sa s Vami o radosť –  ĎAKUJEM   Matejko…

Komentáre ( 6 )

6 odpovedí na “Intro …”

 1. Janka z BB píše:

  Váš blog som objavila len pred pár dňami – a vidím – nemá ani rok – ale je bohatý na Vašu tvorbu. Všetko u Vás je mimoriadne pozitívne, čisté a kreatívne, prajem Vám, aby sa Vám darilo a aby ste rozdávali aj naďalej tú virtuálnu radosť nám všetkým, ktorí neveriacky obzeráme blogy šikovných žien ako ste Vy a žasneme- koľko šikovných ľudí je na svete. Krásny domček,domácnosť, záhrada, doplnky – nech sa Vám darí !!!

  • Jasmin píše:

   Ďakujem Janka, áno blog má necelý rok, bábiky šijem už dva roky, ale predtým som ich predávala len cez sashe a MMB. Pred rokom mi syn urobil túto stránku a blog, aby som sa mohla deliť o všetko moje tvorenie. Mám radosť, že sa Vám u mňa páči a verím, že si u mňa vždy nájdete niečo, či už ako inšpiráciu na tvorenie, alebo si u mňa len oddýchnete a načerpáte trochu pozitívnej energie…

 2. Zuzana píše:

  Vas blog som objavila pred malou chvilou,ale uz teraz viem, ze tu zajdem aj castejsie. Klobuk dole…krasa,krasa a dokonalost. Prekrasny blog, prekrasna zahrada a prekrasne babiky.
  Vsetko dobre prajem

 3. So§a píše:

  Krásne slová a krásne vytvory..doslova som sa ponorila do detstva. ďakujem…keby som mala dcéru,želala by som si ,aby sa hrala s takýmito krásnymi hračkami a nie s umelohmotnými Barbienami…mám však chalanov..a tak sama túžim hrať sa…ďakujem ďakujem ďakujem za pohladenie duše

  • Jasmin píše:

   Aj ja ďakujem Sonička za návštevu u mňa 🙂 a samozrejme, aj za pekné slová. Sú pre mňa povzbudením do ďalšej mojej práce. Bábiky však pre mňa nie sú iba prácou, ale aj potešením, relaxom, pri ich šití zabúdam na všetko zlé, na starosti, problémy a vytešujem sa z nich. A samozrejme najväčším ohodnotením je pocit, že som potešila aj iných ľudí. Na Vianočné sviatky si pod stromčekom vždy spomeniem na to, koľko ľudí presne v tej chvíli našlo pod vianočným stromčekom moju bábiku a majú z nej radosť. A keď máte samých chlapcov, nie je to problém – moje bábiky sú aj tak viac dekoračné ako na hranie, môžete si urobiť radosť aj sebe – veď každý z nás si zaslúži občas nejaké potešenie :).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017