Jasmin Art


Hnedá s malým klobúčikom …
21 septembra 2015 o 10:50

Víkend je úspešne za nami. Počasie sa s nami vyhralo a chvíľami to vypadalo skôr na bláznivý apríl než september. V sobotu ráno som sa po niekoľkodňovej pauze a čakaní na dážď rozhodla vypolievať záhony, pretože niektoré rastlinky si vodu vyslovene pýtali. Samozrejme, že len čo som skončila, spustil sa poriadny dážď, ale záhrada potrebuje každú kvapku, takže som sa dažďu potešila.

V piatok mi konečne dorazila zásielka s drevenými polotovarmi – bedničkami a podnosmi a tak som sa v sobotu pustila do dreveného tvorenia. K bedničkám a podnosu si Slávka objednala aj bábiku, chcela ju v hnedých farbách, tmavovlásku. Ušila som ju už cez týždeň, ale v sobotu som ešte dorobila medvedíka a niektoré detaily. Priznám sa, tých päť rokov, čo šijem bábiky sa niekedy začína podpisovať a ja mám občas pocit, že všetky nápady ma veľkým oblúkom obchádzajú. No ale možno je to len znak, že je najvyšší čas na pár dní vypnúť a úplne si vyvetrať hlavu. Veď myslím, že to potrebuje každý a v akomkoľvek zamestnaní.

Takže hnedá bábika s malým klobúčikom a medvedíkom pre Slávku je hotová. Ak sa vám páči, napíšte mi a rada ušijem aj pre vás. Jej cena spolu s medvedíkom je 59 eur, je vysoká 55 cm…

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Hnedá s malým klobúčikom …”

  1. Slávka píše:

    Dobrý večer Jarka,
    bábika je úžasná, prosto dokonalá (neviem sa na ňu vynadívať). Presne k nám aj s medvedíkom zapasovali. Sú dokonalá dvojka. Vám patrí moje VEĽKÉ ĎAKUJEM.

    • Jasmin píše:

      Slávka ďakujem. Ozaj mám radosť, že som Vám ulahodila a trafila sa do Vašej predstavy. Nech Vám bábika skrášľuje bývanie. Kedykoľvek sa môžete na mňa obrátiť, rada Vám znovu ušijem. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017