Jasmin Art


Drevený obrázok „Loďky“ …
20 januára 2018 o 23:17

Stojím pri okne a vo svetle pouličnej lampy pozorujem, čo sa deje vonku. Vianoce. Tak predsa prišli, hoci kalendár ukazuje 20. január. Nie, nič som si na večer nenaliala, ja som absolútny abstinent. To sa len vytešujem z tej snehovej nádielky za oknom. Ak bude takto chumeliť celú noc, ráno sa máme na čo tešiť. Dúfam, že si zajtra nájdeme trochu času aj na prechádzku a užijeme si tú zasneženú nádheru …

Pred pár dňami som vám ponúkla modrý loďkový vešiak do detskej izby. Obidvaja s MM sme boli z neho nadšení a ja som vedela, že neprejde veľa času a bude mať určite nejakých kamošov. No a tak vám dnes predstavujem ďalší kúsok do série „Loďky“ – drevený obrázok s dvomi plachetnicami, ktoré sa pohupujú na rozbúrenom modrom mori a vietor im poriadne nadúva plachty. Ak máte v rodine malého moreplavca, týmto obrázkom a vešiakom s rovnakým motívom mu určite urobíte veľkú radosť. Obrázok má rozmer 30 x 20 cm, je vyrobený zo smrekového masívu, maľovaný akrylovými farbami a ekomoridlom, lakovaný pamlakom. V hornej časti má hrubý jutový špagát, ktorý slúži na zavesenie.

 

 

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Drevený obrázok „Loďky“ …”

  1. Lucka píše:

    Krasa krasa krasa, cim dalej tym viac neuveritelne veci vychadzaju z vasej dielne. Nadherna praca 🙂

    • Jasmin píše:

      Ďakujeme, hlavné je, že nás to baví. Niekedy mám pocit, že s pribúdajúcimi rokmi sme stále viac a viac deti 🙂 :). Čo sme sa nezahrali dávno, dobehneme teraz :). A tieto loďky sú ozaj krásne. Len škoda, že ja neviem tak dobre zachytiť tú krásu aj na foto. V skutočnosti sú oveľa oveľa krajšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017