Jasmin Art


Červenosivá …
6 apríla 2016 o 07:58

Jeden pán riaditeľ, ktorému som kedysi robila sekretárku zvykol hovorievať, že každý zázrak trvá tri dni a potom skončí. Ten môj trval trochu dlhšie, ale tiež skončil. Môj pobyt u detí preletel neskutočne rýchlo. Dovolenkovú pohodu vystriedala realita. Doma ma čakala záhrada, domácnosť a bábiky. A tak mi neostávalo nič iné, len sa pustiť do práce. Španielske slniečko a užívanie si voľných chvíľ s mojimi deťmi ma nabilo energiou – dúfam, že mi vydrží čo najdlhšie, takže aj jarné práce v záhrade mi tento rok idú akosi ľahšie. Pomaly sa všetko dostáva do normálu a po zime sa záhrada začína ukazovať vo svojej kráse.

Aj prvé sadnutie za šijací stroj po dlhšom čase bolo trochu rozpačité, ale po pár minútach som bola opäť vo svojom živle a bábiky podľa Vášho želania sa začínajú rodiť. Na dnes táto červenosivá, ktorá vznikla na želanie podľa jednej mojej anjelky na podstavci, Nike sa veľmi páčila kombinácia farieb,  chcela ju však ako klasickú dlhonohú na zavesenie.

Anjelka je dlhá 65 cm, môže sedieť, alebo si ju môžete zavesiť za našitú šnúrku. Jej cena je 25 eur. Ak sa páči aj vám, ušijem na objednávku…

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017