Jasmin Art


Červená pre Janku …
18 mája 2015 o 11:15

Minulý týždeň bol náročný. Zrazu sa mi nakopilo veľa vecí naraz a ja som zistila, že nemám dosť energie ani na jednu z nich. Fungovala som tak nejak naprogramovane, nalievajúc sa každé poobedie kávou, ktorú som prestala piť pred dvoma rokmi a dúfajúc, že aspoň tá ma trochu vzpruží. So zmobilizovaním všetkých síl som dokončila aspoň nejaké objednávky a tešila sa, že týždeň speje k svojmu koncu.

A v nedeľu ráno mi to došlo – kam sa vlastne dennodenne náhlime? Čo také dôležité musíme stihnúť a neodkladať, pretože by sa neviem čo stalo?  Nič. Nič nám neutečie, všetko na nás počká. Dali sme si s manželom raňajky na terase, žiadny zhon, nič bezodkladne dôležité. Proste sme sa na všetko vykašlali. Len sme tak sedeli, klábosili, vychutnávali si raňajší svieži vzduch, zeleň záhrady a pozorovali sme vtáky, ktoré si z trávnika trpezlivo vyťahovali dážďovky. Uvedomila som si, že miesto, kde žijem je skvelé a svet sa mi hneď zdal krajší, farebnejší…

A do pohodovej nedele zapadla aj táto bieločervená bodkovaná anjelka pre Janku, šitá podľa jej želania. Keďže slniečko krásne svietilo celý deň, urobili sme si fotenie na terase. Do obrazu sa nám vmontovala aj naša cicuša Dorotka, ktorá sa však nedala vyrušiť zo spánku …

Ak sa vám anjelka páči a chceli by ste takúto alebo podobnú, môžem vám ušiť. Jej cena je 25 eur a je dlhá 70 cm…

Komentáre ( 4 )

4 odpovede na “Červená pre Janku …”

 1. Jana píše:

  Dakujem velmi pekne, je nadherna. Presne zapadne do bytika 🙂 Vsetky Vase vytvory su rozpravkove. Dakujem

 2. Jaroslava Kvačeková píše:

  Dobrý deň Vaše práce sú veĺmi pekné, páčia sa mi. Chcem sa iba opýtať všetky sa robia iba v takej veĺkosti?. Ja by som potrebovala menšiu asi 30 cm. dala by sa taká veĺkosť vyrobiť. Ďakujem Vám za odpoved´.

  • Jasmin píše:

   Dobrý deň prajem Jarka, ak Vám viac vyhovuje menšia veľkosť, môžem Vám ju ušiť, hoci to robím nerada, pretože s takými maličkými sa veľmi zle pracuje, ale ak ste si vybrala, ktorú, napíšte mi na imlingovci@hotmail.com a dohodneme detaily. Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017