Jasmin Art


Béžové cestovateľky …
24 júla 2015 o 17:39

Horúčavy nám fungovanie v ostatných dňoch veru nijak neuľahčujú. Hoci začínam deň skoro ráno, niečo po piatej – už pred obedom som úplne vyšťavená a najradšej by som sa zavrela niekam do chladničky. Viac času strávim pod studenou sprchou než pri šijacom stroji, ale mám dojem, že už ani tá nezaberá. Všetko to samozrejme ovplyvňuje aj moje šitie a tak mi zákazka, ktorú si dala Andrejka trvala raz tak dlhý čas, než inokedy.

Začiatkom mája som jej šila kolekciu jedenástich bábik, ktoré cestovali veľmi ďaleko – až do Arabských emirátov. Dnes ku nim pribudli ďalšie, o ktoré ma Andrejka požiadala a absolvujú takú istú ďalekú cestu. Béžová bábika s kabelou a medvedíkom, drevený kočiarik s vankúšikmi a malou bábikou a béžová anjelka v klobúčiku so srdiečkom. Všetko chcela zladené, aby to spolu tvorilo jeden celok. Včera som zákazku konečne skompletovala a aj manžel dostružlikal kočiarik – bábiky sú pripravené na cestu.

Ak by ste chceli niečo podobné, stačí napísať: cena za bábiku s kabelou a medvedíkom je 59 eur, drevený kočiarik s vankúšikmi 25 eur, malá bábika do kočiarika 12 eur, anjelka s klobúčikom a srdiečkom 28 eur. Ušijem aj v inej farbe podľa želania …

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017