Jasmin Art


Bedničky pre Slávku …
23 septembra 2015 o 17:04

Konečne hotové. Zákazku pre Slávku som dnes skompletovala. Bábiku v hnedom s malým bielym klobúčikom a medvedíkom som ušila už pred niekoľkými dňami, bedničky však boli trochu ťažší oriešok. Slávka ich chcela v odtieni tmavého dreva podľa foto, ktorú mi poslala, aby jej ladili s kúskami, ktorými má doma zariadené.

A tak som miešala, skúšala, prirovnávala – a dúfam, že som sa trafila, hoci podľa foto je dosť ťažko odhadnúť skutočnosť, pretože monitor niekedy farby skresľuje. Aj tieto bedničky sú v skutočnosti ešte tmavšie než na foto a biele nápisy na nich pekne vyniknú. Slávka nechcela žiadne hviezdy, pásy – nič, len čisté bedničky a biele nápisy.

Väčšia zatváracia bednička má rozmer 40 x 30 cm, výšku 24, jej cena je 29 eur. Menšia je v rozmere 30 x 20 cm, výška 14 cm, cena 23. Podnos so srdiečkovými úchytmi je veľký 40 x 30 cm, cena 25 eur. Koník má rozmer 14 x 14 cm, cena 8 eur. Ak máte záujem o takéto alebo podobné bedničky, na objednávku vám vyrobím, aj v iných prevedeniach, ktoré nájdete tu na mojom blogu…

Komentáre ( 2 )

2 odpovede na “Bedničky pre Slávku …”

  1. Slávka píše:

    Dobrý večer Jarka,
    debničky sú prenádherné, odtieň ste ulahodila na výbornú a tie biele nápisy nádherne vyniknú. Som nadmieru spokojná, a už nám skrášľujú naše bývanie. Veľmi pekne vám ďakujem a teším sa niekedy nabudúce.

    • Jasmin píše:

      Ďakujem, aj ja sa teším. Bedničky sa aj mne veľmi páčili, boli také iné než vždy robievam, väčšinou chce každý biele a šedé, ale tieto tmavé mali svoje čaro, ozaj boli pekné. A aj nápisy v bielom na ne dokonale sadli. Bedničky boli také iné, odlišné, ale veľmi pekné a zaujímavé. Nech Vám robia radosť. A navyše, Vy ste zákazníčka, ktorá vie oceniť moju námahu a snahu, radosť s Vami spolupracovať. Ďakujem, Jarka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017