Jasmin Art


Bedničky a anjelka v sivom …
16 augusta 2015 o 11:34

Pred desiatimi dňami si objednala Evka sivú anjelku v hviezdičkových šatách a dve drevené zatváracie bedničky. Anjelku som mala hotovú raz-dva, bedničky však boli trochu dlhšia procedúra. Včera sa mi podarilo všetko dokončiť a tak je celá objednávka na svete.

Bedničky sú dve, menšia má rozmer 20 x 30 cm a výšku 14 cm, jej cena je 23 eur. Do veľkej o rozmere 30 x 40 cm a výške 24 cm veru už spracete dosť veľa vecí – či už fotografie, hračky, alebo čokoľvek iné. Jej cena je 29 eur. Bedničky vám môžem vyrobiť aj v hnedom odtieni dreva, bez hviezdy len s nápisom, alebo v inom prevedení, ktoré si vyberiete z môjho blogu. Anjelka je vysoká 70 cm a jej cena je 25 eur. Ak sa vám niektorý z výrobkov páči a mali by ste záujem, napíšte mi cez kontakt …

Komentáre ( 4 )

4 odpovede na “Bedničky a anjelka v sivom …”

 1. Alena píše:

  Dobrý deň!
  Obdivujem Vaše diela sú prekrásne a chcela by som si objednať takú sivú anjelku v tých hviezdičkových šatách bolo by to možné? A ešte sa chcem opýtať či na tie debničky dávate nápisy servítkovou technikou alebo ich maľujete? Ďakujem Alena

  • Jasmin píše:

   Dobrý deň Alenka, ďakujem. Anjelku Vám pravdaže ušiť môžem, chcete ju tiež v nadkolienkach, alebo jej urobím klasické legíny? Mohla by byť na termín cca 28. – 29. august, dovtedy mám plné. Dúfam, že Vám bude termín vyhovovať. Tie nápisy na bedničky robím niektoré servítkovou a niektoré maľujem cez šablónu, podľa potreby. Poprosím Vás ešte o Vašu adresu, aby som si mohla zaevidovať objednávku. Môžete poslať na môj mail: imlingovci@hotmail.com. Ďakujem.

 2. Alena píše:

  Jarka, anjelka by mohla mať klasické legíny aj nejaké šarmantné topánočky a termín mi vyhovuje v pohode teším sa, adresu Vám pošlem do mailu. A ďakujem za odpoveď ohľadne debničiek. Ešte raz pekne ďakujem a prajem veľa úspechov vo Vašej práci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 Všetky práva vyhradené, rozširovanie súčastí tohoto webu len so súhlasom autora.
jasminart.eu © 2017